Turkcell Faturalı Hat Soru, Sorun ve Şikayetler

Turkcell Faturalı Hat Soru, Sorun ve Şikayetler

Turkcell Faturalı Hat  Soru, Sorun ve Şikayetlerinizi bu sayfadan dile getirebilir, Turkcell Çalışanları tarafından istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Sorabileceğiniz Sorular Turkcell Faturalı Hatlar ile ilgili olsun. Diğer sorularınız için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz. Not: Bazı konular bizim tarafımızdan değil Müşteri Hizmetleri yada Teknik Birimler tarafından çözülebilecek durumda olmaktadır. O sebeple sizleri bu tarz durumlarda diğer kanallara […]


Turkcell Faturalı Hat  Soru, Sorun ve Şikayetlerinizi bu sayfadan dile getirebilir, Turkcell Çalışanları tarafından istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Sorabileceğiniz Sorular Turkcell Faturalı Hatlar ile ilgili olsun. Diğer sorularınız için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

Not: Bazı konular bizim tarafımızdan değil Müşteri Hizmetleri yada Teknik Birimler tarafından çözülebilecek durumda olmaktadır. O sebeple sizleri bu tarz durumlarda diğer kanallara yönlendiriyor olacağız.

Vodafone Faturalı Hat Soru, Sorun ve Şikayetleriniz

Vodafone Faturasız Hat Soru, Sorun ve Şikayetleriniz

Turkcell Faturalı Hat Soru, Sorun ve Şikayetleriniz

Turkcell Faturasız Hat Soru, Sorun ve Şikayetleriniz

Avea Faturalı Hat Soru, Sorun ve Şikayetleriniz

Avea Faturasız  Hat Soru, Sorun ve Şikayetleriniz

Sorularınızı YORUM olarak yazmanız gerekmektedir.  Cevaplar Yorumlarınıza yapılacaktır.

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

 1. türkcell faturalı hat kulanıyorum benim cihaz alım puanım 2300 lerde idi sonra puanım 750 ye düşdü asla da geç ödemem yyok neden cihaz alım puanımdüşdü saygılarımla teşekürler

  • KKB Puanına bağlı olarak o puan değişir. Kredi Kartı ödemeleriniz düzensiz ise, Faturalarınızı zamanında ödemiyorsanız, Bir veya daha fazla cihazı sözleşmeli olarak aldı iseniz paunınız düşebilir.
   Yani 2.300 puan olduğunda bir cihaz aldıysanız ve yüksek meblağlı bir cihaz ise puanınız düşecektir. Ödemeleri yaptıkça yükselecektir.

 2. Karma 1000 Paketiyle Faturalı hat çıkardım.Normalde ödenmesi gereken 35 TL PAKET ÜCRETİm var Bana İlk Bugün Mesaj Geldi Aylık Güncel Fatura Tutarınız 42 Tldir die.Müşteri hizmetlerini arağımda Güncel Fatura Toplamnz 81Tl Dedi.Bu nasıl bi iş anlamadım.

  • Ödemeniz gereken paket ücreti 35 TL’dir. SMS vs. attıysanız onlarda eklenir. Birde hat yeni olduğu için ilk 12 ay vergiler yansıyacaktır. Onlar pakete dahil değil. Vergiler aylık 5-6 TL oluyor.

   Yani 42 TL normaldir. Ancak müşteri hizmetleri Kampanya Dışı olarak görebilir henüz yansımamış faturayı. O sebeple yanlış bir bilgi verebilir. Gelen mesaj doğrudur.

 3. bu nedirya faturalı hat kullanıyorum konuşma süresi 750dk yapıyoruz aylık ama faturam 80den aşağı gelmiyor

 4. 2 tane 19 TL’lik paketim var 19 tl ödemeye hasret kaldım maşallası var hep 70 üstü qeliyor konuşmadıqım halde.. Denemek için bir ay boyunca hiç konuşmadım ama nedense yine 74 TL geldi Turcellin buna nasıl cevabı olabilir merak ediyorum

 5. turcell iyice dolandırıcı olmuş 2 tane faturalı hat kullanıyorum 19 tl’lik paket var birinde 500 dk diğerinde ise 250 dk konuşma hakkım var ama ben bunları bitirmeden hatta hiç konuşmadan bana 76 Tl fatura qeliyor.bu nasıl bir şeydir bana intenet paketi aldığımı söylüyorlar.evde internetim var benim ama ilk başta telefonumua face paketi 3 TL diye msj qelince yaptım ona bişey söylemiyorum ama 2. ay hiçbir paket almadan hiç konuşmadan tekrar bana 74 TL fatura qeliyor bu nasıl 19 TL’lik paket arkadaş..

  • Sıkça yaşanan sorunlardan bir tanesi. Ama kartı atmayıp bir şubeye giderseniz kontör yüklemesi yapılır. Kartın üretiminden dolayı yaşanıyor

 6. bu nası bi kandırmacadır ya insanları sömürmekten başka bişeye yaramıooooo nası kandırcaklarını şaşırmışlar faturalı hat cıkardım daha 1 ay olmadan 29.90 tl fatura 250 tl geliooo ama zatennn bunada şaşırmamak lazımmmm hiç kimseye tafsiyedce etmiorummm turcell tamamennn yalan

 7. 054541***** ‘nolu telefonumla 7 Tl ye ayda 120 dakika tarifesine geçmek için yaptığım işlem neticelenme durumuu öğrenmek istiyorum.
  Gereğini arz ederim..

  • Bu tarz bilgilendirmeleri 444 0532 veya Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden alabilirsiniz..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status