Turkcell Genel Müdürü Kaan TERZİOĞLU Görevinden Ayrıldı

Turkcell şirketinin Genel Müdürü koltuğunda oturan Kaan TERZİOĞLU 15 Mart 2019 tarihi itibari ile görevini bıraktığını açıkladı.

Kaan Terzioğlu veya Turkcell tarafından görevden ayrılma sürecinin hangi sebeplerden kaynaklandığı yönünde henüz bir açıklama yapılmadı.

Turkcell tarafından KAP – Kamuyu Aydınlatma Platformuna yapılan açıklamada, “1 Nisan 2015’te Turkcell Genel Müdürü olarak atanan Muhterem Kaan Terzioğlu, 15 Mart 2019 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır” denildi.

 

Turkcell

 

Genel Müdürlüğe Vekaleten Murat ERKAN Atandı

Turkcell Kaan Terzioğlu’nun istifası sonrasında ondan boşalan yere Vekaleten Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat ERKAN’ı atadığını duyurdu.

Turkcell tarafından yapılan açıklama şu şekildedir.

“Turkcell Yönetim Kurulu, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan’ın Turkcell Genel Müdürlüğü görevine vekaleten atanmasına, Satış Fonksiyonundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna ise Kadri Özdal’ın vekaleten atanmasına karar vermiştir.”

 

Kaan Terzioğlu

 

“Bu Ekibin Yeni Rekorlara ve Başarılara İmza Atacağına İnancım Tam”

Kaan Terzioğlu görevinden ayrılma kararı ile ilgili olarak yaptığı açıklama şu şekildedir.

“Turkcell’de görev yaptığım 4 yıla yakın dönem boyunca, Türkiye’nin lider mobil operatörünü dünyanın ilk dijital operatörüne dönüştürdük ve Telekom sektöründe örnek gösterilen bir firma haline geldik. Bu dönemde, ülkemize, paydaşlarımıza ve müşterilerimize değer yaratmak için onlarca yıllık iş tecrübesine sahip profesyonellerimizden, iş hayatına yeni atılan genç yeteneklerimize kadar bir takım olarak durmadan çalıştık. Bu güçlü takımın daha yeni rekorlara ve başarılara imza atacağına inancım tamdır”

Turkcell Genel Müdürü Kaan TERZİOĞLU Görevinden Ayrıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir