Turkcell kaçmaz ikili paket kampanyası

Kaçmaz İkili paket kampanyasıyla 30 TL’ye her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika ve 1 GB internet alabiliyorsunuz. Turkcell’in müşterilerine sunduğu bu avantajlı paketi kullanabilmeniz için IKILI yazıp 2222’ye göndermeniz yeter. Yıllık Abonelik Kampanyasına dâhil olmayanlar ise Kaçmaz İkili Paketi’ni 35 TL’ye kullanabilirler. Yıllık abonelik yaptırıldığı takdirde 12 ay fatura sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik almak istediğiniz zaman 12 aylık taahhüt yaptırmanız gereklidir. Aylık abonelik ile pakete kaydolmak için GNC IKILI yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. 30 gün her yöne kullanabileceğiniz konuşma ve internet paketiniz hattınıza yüklenecektir. Operatörünüzden gelecek olan aktivasyon mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanılmayan dakika ve internet MB’larınız bir sonraki aya devredilemez. Kampanyaya cep telefonlarından SMS ile Turkcell iletişim merkezlerine giderek ve müşteri hizmetlerini arayarak yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan Faturalı Yeni Genç Tarife’de olanlar ya da diğer faturalı tarifelerinde olup 25 yaşından küçük olanlar faydalanabilir.

Turkcell kaçmaz ikili paket kampanyası
Turkcell kaçmaz ikili paket kampanyası

Kalan dakikalarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göstererek öğrenebilirsiniz. Diğer kampanyalarla kullanmak istediğinizde, haftalık ya da günlük kampanyalarınızı aylık kampanyalardan önce kullanabilirsiniz. Kaçmaz İkili paketinin bitmesiyle var olan diğer tarife ya da hatta tanımlı diğer kampanyalar devreye girer.

Kampanyayı iptal etmek için IPTALIKILI yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Kampanyaya katılım 31 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell kaçmaz ikili paket kampanyası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir