Turkcell Kampanyalı Apple iPhone 4S Cep Telefonu ve Kampanya Detayları

Turkcell ve Apple ile yapılan anlaşma kapsamında ülkemize resmi olarak Apple iPhone 4S modelinin satışına başlandı. Turkcell tarafından iPhone 4S modeli sözleşmeli olarak kullanıcılarına sundu.

Kampanya kapsamında hem Görüşme içeren hem de internet paketi içerek iPhone 4S paketleri hazırlayan firma bu sayede birden fazla tarife ile 99 TL den başlayan fiyatlar ile kullanıcılarını iPhone 4S sahibi yapmayı planlıyor.

24 Aylık sözleşmeler ile işlem  yapılacak olan kampanya 16 Ocak 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Turkcell abonelerinin cihaz kampanyasından yararlanabilmek için son 7 Aydır Turkcell Faturalı Hat sahibi olmaları, fatura toplamlarının 140 TL üstü olması ve hatlarının kısıtlama görmemiş olması gibi şartları sağlamaları gerekmektedir.

Paket İçeriği iPhone 4S Aylık Taksit
Gold Plus Paket Turkcell: 5000dkHer Yöne: 2000dkHer Yöne: 2000SMS Data: 4GB iPhone 4S 64GB 223 TL
Turkcell: 5000dkHer Yöne: 2000dkHer Yöne: 2000SMS Data: 4GB iPhone 4S 32GB 207 TL
Turkcell: 5000dkHer Yöne:2000dkHer Yöne: 2000SMS

Data: 4GB

iPhone 4S 16GB 187 TL
Gold Paket Turkcell:5000dkHer Yöne:2000dkData:4GB iPhone 4S 64GB 213 TL
Turkcell:5000dkHer Yöne:2000dkData:4GB iPhone 4S 32GB 197 TL
Turkcell:5000dkHer Yöne:2000dkData:4GB iPhone 4S 16GB 177 TL
Full Paket Heryöne:1000dkHer Yöne:1000SMSData:1GB iPhone 4S 64GB 193 TL
Heryöne:1000dkHer Yöne:1000SMSData:1GB iPhone 4S 32GB 177 TL
Heryöne:1000dkHer Yöne:1000SMSData:1GB iPhone 4S 16GB 157 TL
2GB İnternet paketi: 2GB  iPhone 4S64GB 153 TL
  iPhone 4S 32GB 137 TL
  iPhone 4S 16GB 117 TL
500 MB İnternet paketi: 500 MB  iPhone 4S 64GB 143 TL
  iPhone 4S 32GB 127 TL
  iPhone 4S 16GB 107 TL
100 MB İnternet paketi: 100 MB  iPhone 4S 16GB 99 TL

1 ay mobil tv ücretsiz!
Üstelik üç ay boyunca geçerli 50 şarkı hediye!

 

Sık Sorulan Sorular

Kampanyaya Ön Talep Formunu doldurarak başvurdum. Şimdi ne olacak?
Başvurunuzu değerlendirdikten sonra, kampanya katılım koşullarını sağlayıp sağlamadığınızla ilgili sizi haberdar edeceğiz. Bizden haber bekleyin.

Başvurdum ve kampanya koşullarını sağlıyorum. Hemen cihazı alabilir miyim?
Hayır, cihaz teslimatımız öncesi, mutlaka sözleşme imzalanması gerekmektedir. iPhone 4S teslimatlarımız 16 Aralık’tan itibaren başlayacaktır. Bu tarihten sonra, katılım koşulunu sağlayan ve sözleşme imzalayan aboneler için teslimat gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya katıldım. Tarifeden anında yararlanabiliyor muyum?
Tarifeler için genel tarife kuralları geçerlidir. Tarife değişiklikleri fatura kesim tarihinde gerçekleşmektedir.

“iPhone Kapınıza Gelsin” kampanyası ile ön başvuru talebinde bulundum. Kredi Kartı ile ödeme gerçekleştirebiliyor muyum?
Hayır, kredi kartı ile ödeme gerçekleştiremezsiniz. Tek tahsilat seçeneği faturadır.

Yeni Turkcell müşterisiyim, Ön Talep formunu doldurarak iPhone 4S kampanyasından yararlanabilir miyim?
Hayır, ancak 16 Aralık’tan itibaren tüm Turkcell İletişim Merkezleri’nden kredi kartınız aracılığıyla, yukarıdaki tekliflerden yararlanabilirsiniz.

iPhone 3GS kampanyasına kontrat vermiştim. Cihazımı yenilemek istiyorum. Yapabilir miyim?
Çok yakında yapabileceksiniz! Cihaz yenileme için bizden haber bekleyin!

Kontratım bitti, aynı tarifeden ücretlendirilmeye devam edecek miyim?
Taahhütname süresi dolmadan tarife/paket değişikliği talebi yapılmamış ise taahhütnamenin süresinin bitmesi durumunda kampanya kapsamında seçilen paketler, standart fiyatları üzerinden otomatik olarak tanımlanmaya devam edecek ve www.turkcell.com.tr​ adresindeki güncel tarife/paket bedelleri ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet faturasına yansıtılacaktır

Taahhütnamem süresinden önce iptal edilirse hangi tarifeden devam ederim?
Herhangi bir sebeple paketin/taahhütnamenin süresinden önce iptal edilmesi durumunda, aksini talep etmedikçe hatta ait kullanımlar bulundukları tarifeden ücretlendirilir.

Kampanyada seçtiğim telefonda sorun yaşanması durumunda ne yapılmalıdır? 
Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir. Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell İletişim Merkezi’ne elden teslim etmelisiniz.

Kampanyanın iptali ya da cayma durumunda kampanyada alınan cihazların geri verilmesi gerekiyor mu? 
Kontratlı kampanyanın iptali durumunda cihazların iade edilmesine gerek yoktur.

Farklı bir kontratlı kampanyadayım, kampanyadan yararlanabilir miyim? 
Başka bir kontratlı kampanyadan yararlanıyorsanız, aynı hatla iPhone paketlerinden yararlanamazsınız.

 

Kampanya Şartları

 •   12 aydan uzun süredir Turkcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üstü olan, Platinum ve Platinum Plus paketlerden herhangi birine abone olmayan son 7 aydır Turkcell müşterisi olan ve son 7 ayın içinde herhangi 6 ay fatura tutarı minimum 140TL ve ortalaması 150TL ve üzeri olan Bireysel faturalı müşteriler aylık ödemelerini hem faturaları hem kredi kartı aracılığıyla (ilk 12 aylık tutar ya da 24 ay boyunca cihaz tutarı) yaparak yararlanabilir.
 • Bu koşulları sağlayamayan müşterilerimiz kredi kartlı tekliflerden yararlanabilir. Ya ilk 12 ay boyunca toplam paket bedelinin kredi kartından çekildiği 13. Aydan itibaren faturaya yansıtıldığı, ya da 24 ay boyunca sadece cihaz bedelinin kredi kartından çekildiği tahsilat seçeneğini tercih edebilirler. Bahsi geçen 24 ay cihaz bedelinin kredi kartından çekildiği kurguda, Banka müşterinin ekstresine ayrıca, tüketici kredisi faizi uygulayabilir. Bu yansıyan bedelden Turkcell sorumlu değildir.
 • Kredi Kartı ile alım seçeneği Turkcell İletişim Merkezi ve Anlaşmalı Mağazalarda geçerlidir. iPhone Kapınıza Gelsin kampanyasında, kurye ile yapılan teslimatlarda geçerli değildir. Bu yüzden ön talep formu ile başvurudan sadece 12 aydan uzun süredir Turkcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üstü olan, Platinum ve Platinum Plus paketlerden herhangi birine abone olmayan son 7 aydır Turkcell müşterisi olan ve son 7 ayın içinde herhangi 6 ay fatura tutarı minimum 140TL ve ortalaması 150TL ve üzeri olan Bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyaya katılan abonelerimizin 3G üyelikleri otomatik ve ücretsiz gerçekleştirilecektir. Abone istediği zaman 2G yazıp 2222 ya da 7777’ye ücretsiz göndererek 3G üyeliğinden ayrılabilecektir.
 • Kampanyanın iptali durumunda, taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı ve o güne kadar verilen Turkcell indirimleri, Mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır
 • TC Kimlik no bazında, bir abone en fazla 1 adet cihazlı tekliften faydalanabilecektir ve en fazla iki kere kampanyayı iptal etme hakkına sahip olacaktır.
 • Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmez.
 • Kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına, ilk fatura kesim tarihinden itibaren, cihaz taksidi ve servis/tarife paket bedeli yansıltılmaya başlar.
 • Tarife değişikliği yapılarak yararlanılan tekliflerde, cihaz bedeli ve servis/tarife paket bedeli 2. fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılmaya başlayacaktır.
 • Paket aşım ücretleri şu şekildedir: Full, Gold ve Gold Plus paketleri konuşma aşımı için 41,5 kr/dk, Full ve Gold Plus sms paket aşımı için 41,5 kr/SMS , tüm internet paketlerinde, paket aşımı için 0,000049TL/kb’dir.
 • Paket aşım ücretleri güncel internet ve tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir.
 • 24 aylık kontrat bitiminde aboneler kontratta seçtikleri tarife ve/veya internet paketleriyle devam ederler ve güncel tartife ve/veya internet fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.
 • Kontrat süresince paket değişikliği yapılamaz.
 • Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.
 • Tüm paketler yurtiçinde geçerlidir.
 • iPhone 4S Cihaz Kampanyası katılımcılarına 1 ay geçerli olmak üzere ücretsiz Mobil TV verilecektir. IPHONE MOBILTV yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bir abone bu kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanabilir. 2. kez yararlanamaz
 • Kampanyadan yararlanarak iPhone 4S alan bireysel faturalı abonelerimize, 1 ay geçerli olmak üzere ücretsiz 50 şarkı hediye edilecektir. Telefon numarasına gönderilecek SMS ile Turkcell Muzik’e ait link bilgisi paylasilacak, bu linkten dilenen 50 şarkının indirilebilecegi aktarılacaktır. Tanımlama 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. 3 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir

 

 

 

Turkcell Kampanyalı Apple iPhone 4S Cep Telefonu ve Kampanya Detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 Yorum

 1. ben 8 ayı geçgin bir suredir turkcell faturalı hat abonesiyim son 6 ay fatura toplam tutarım 250 tl nin üzerinde iphone 4s kampanyasından faydalanabilirmiyim

 2. Kampanyalı 32gb 3s almıştım kampanya sürem bitti 4s edinmek istiyorum cihaz yenileme kampanyası bekiyoruz

  • Yine kampanyaya giriş yapabilirsiniz. Yenilenme derken özel bir fiyat istiyorsunuz sanırım. Oldukça zor bir durum gibi görünüyor.

 3. merhaba benim bir sorunum var arkadaşlar iphone 4s aldım türkcell kampanyasından şimdi iade etmek istiyorum acaba geri alınıyormu bilgi verebilirmisiniz..

  • Alınmaz geri. Başka yerde satarak aylık olarak ödeme yapabilirsiniz. Yada kullanmaya devam. İmzayı attıktan sonra iade işlemi olmuyor.

   Tabi ki Jelatini açılmadı ise rahatlıkla satarsınız.

 4. Sadece internet paketi ile gelen iphpne 4s modelleri için keşke bira daha fazla internet veri limiti konulsaydı. 500 MB yetersiz gibi geliyor bana.

 5. nişanlım istiyordu iphone 4s modelini . turkcell abonesiyim. gelsin bir tane sözleşme ile alacağım. nişanlıma hediye edeceğim.

 6. daha önce girdiğim bir kampanya mevcut. cep telefonu almıştım. iphone 4s modeline de girebilir miyim.

  • İki kampanyaya aynı anda giriş yapamazsınız. Diğer telefon kampanyasının ödemesi tamamlandıktan sonra yeni sözleşmeli kampanyaya dahil olabilirsiniz.

 7. Turkcell yine iphone 4 de yaptığı gibi iphone 4s modelinde de oldukça fahiş bir fiyatbelirleyecektir.

  pek umudum yok açıkçası.