Turkcell Kullanıcılarına Google Play Store İçin 15 TL’lik Kupon

Turkcell tarafından kullanıcılarına özel hazırlanan bir kampanya ile Google Play Store üzerinden Uygulama Satın Alabilecekleri 15 TL değerindeki Kuponu hediye edecek.

Peki 15 TL değerindeki Google Play Store Kuponu kazanmak için ne yapmanız gerekiyor.

ilk önce sistemin Turkcell Mobil Ödeme Sistemi Paycell üzerinden çalıştığını belirtmemiz gerek. Ödeme Noktasında Kredi Kartı kullanmayacaksınız demek oluyor bu durumda.

 

Google Play Store Kampanya
Google Play Store Kampanya

 

Hediye TL İçin Sisteme Kaydolma İşlemleri

Öncelikle daha önce Turkcell Mobil Ödeme – Paycell sistemini daha önce kullanmış olmanız gerekiyor. Eğer daha önce kullanmadıysanız telefonunuzun SMS kısmına “googleplay” yazarak 2222‘ye göndermeniz gerekiyor.

Daha sonrasında ise Google Play Store sayfası üzerinden Hesabım sekmesine giderek Ödeme Yolu olarak Turkcell Faturalandırma yazan seçeneği seçmek ve kaydetmek.

Turkcell Kullanıcılarına Google Play Store İçin 15 TL'lik Kupon
Turkcell Kullanıcılarına Google Play Store İçin 15 TL’lik Kupon

 

Hediye TL’ler Nasıl Kullanılacak

bu işlem sonrasında İlk Satın Almanız Sırasında Hediye TL’ler hesabınızdan düşecek ve sizin yapmanız gereken ödemeden düşürülecek.

Örneğin 15 TL’nin varsa ve 10 TL’lik ürün alıyorsanız hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. 20 TL’lik bir uygulama almanız durumunda ise 5 TL ödeme Faturanıza eklenmiş olacak.

Tabi burada bir rakam sınırı mevcut. Paycell ile Turkcell faturalandırmasını kullanan Turkcell Abonelerine 10 TL Hediye Kuponu verilecek iken Turkcell Platinum üyelerine 15 TL değerinde bir Hediye Kuponu verilecektir

Turkcell Kullanıcılarına Google Play Store İçin 15 TL’lik Kupon

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Merhaba sony m5 telefonumu alalı 30 gün oldu çok dikkatli kullanmama rağmen telefon kapandı ve şarj ışığı da yanmıyor değişim talep edebilirmiyim

    Cevapla