Turkcell platin paket kampanyası

Turkcell’in sunduğu yepyeni avantajlı paketler devam ediyor. Platin paketle Turkcelllilerin yüzleri gülüyor. Tukcell Platin Paket ile bütün istedikleriniz tek bir pakette sunuluyor. Platin Paket ile hem yurt içinde hem de yurt dışında paketsiz kullanım olmadan sunulan avantaj rahatça konuşmanızı sağlıyor. Bütün bu avantajları da Turkcell Platinum ayrıcalığı ile yaşıyorsunuz.

Platin Paketin avantajlarına ve içeriğine baktığımızda, her yöne kullanabileceğiniz 2.000 Dakika her yöne 1.000 SMS/MMS ve 2 GB. Platin Paketin yıllık abonelik ücreti 85 TL, Aylık abonelik ücreti ise 95 TL’dir. Paket içindeki kullanım haklarınızı bitirdiğinizde siz hiçbir şey yapmadan fatura kesim tarihinize kadar geçerli ek paketler hattınıza tanımlanır. Bu durumda paketli kullanım avantajınız hep devam eder ve ek paketler bittikçe sürekli yenisi tanımlanır.

Ek paket avantajlarına baktığımızda ise, konuşma ek paketi her yöne 250 dakika ayda 5 TL, ek mesajlaşma paketi her yöne 250 SMS/MMS ayda 5 TL, ek internet paketi ise 250 MB ayda 5 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Turkcell platin paket kampanyası
Turkcell platin paket kampanyası

Turkcell’in sunduğu fırsatta Yurt dışını ararken ya da yurt dışında yapacağınız paket kullanımlarında avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza yüklenir ve paketiniz bittikçe yenisi yüklenir. Yurtdışı avantajları ise şöyle: Yurt Dışını Arama Paketi 60 dakika             ayda 9 TL, Akıllı Yurt Dışı Konuşma Yurt dışında geçerli 30 dakika ayda 25 TL, Akıllı Yurt Dışı İnternet Yurt dışında geçerli 30MB ayda 25 TL, Akıllı Yurt Dışı Konuşma (Uzaklar)Yurt dışında geçerli 30 dakika ayda 49 TL, Akıllı Yurt Dışı İnternet (Uzaklar) Yurt dışında geçerli 20MB ayda 49TL.

Turkcell paket Fiyatlarına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Ayrıca Platin Paketi alanlar Deniz Taksi, AVM’lerde Ücretsiz Vale, Otopark ayrıcalığı ve Özel Hizmet ekibi dışında kalan tüm Turkcell Platinum ayrıcalıklarından yararlanabilirler.

Turkcell platin paket kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir