Turkcell #SenYapDiye Kampanyası İle 6 Haftada 25 GB İnternet Hediye

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Turkcell #SenYapDiye kampanyası ile 6 hafta boyunca belirlenen görevleri yerine getiren kullanıcılarına toplamda 25 GB İnternet Hediye edecek.

Kampanya kapsamında 6 hafta boyunca kullanıcılara bazı hedefler verilecek. Bu hedefleri tamamlayanlara ilgili hedefe karşılık gelen miktarda Bedava İnternet verilecek.

Verilen internetlerin 24 saat içinde kullanılması gerektiğini belirtelim. Kullanılmayan internetler ise ne yazık ki çöpe gidecek.

 

Turkcell SenYapDiye Haftalar

 

Turkcell  #SenYapDiye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için BİP Uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalını takip ederek kampanyaya katılabilirsiniz.

Hangi hafta kampanyaya katıldığınızın bir önemi ise yok. Katıldığınız haftadan itibaren o haftaya ait görevleri yerine getirerek hediye internetten faydalanabilirsiniz.

Kazanılan hediye internetler 24 saat boyunca yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.

 

HaftaTarih AralığıEylemHediye İnternet
1. Hafta28 Ocak – 3 Şubat 2019Fizy Üzerinden 25 Şarkı Dinle3 GB
2. Hafta4 – 10 Şubat 2019TV+ Üzerinden 25 Dk. TV İzle3 GB
3. Hafta11 – 17 Şubat 2019Dergilik Üzerinden 25 Yayın İndir3 GB
4. Hafta18 – 24 Şubat 2019Yaani Üzerinden 25 Arama Yap3 GB
5. Hafta25 Şubat – 3 Mart 2019LifeBox Uygulamasına Telefon Rehberini Yedekle3 GB
6. Hafta4 – 10 Mart 2019PayCell Üzerinden Tek Seferde 10 TL ve Üstü Harcama Yap10 GB

 

Turkcell SenYapDiye Kampanyası

 

Turkcell #SenYapDiye Kampanyası Detayları

 • #senyapdiye kampanyası 28 Ocak’19-10 Mart’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren her bir müşteri toplam 25GB internet kazanma şansına sahip olacaktır.
 • Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullanan Turkcell müşterileri yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak isteyenler, BiP uygulamasında #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olacaklardır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu dönem içerisinde, katılımcı her hafta kampanyada belirlenmiş Turkcell uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın internet hediyesine sahip olacaktır.
 • Kampanya süresince, hangi hafta ne yapılması gerektiği ve sonucunda kazanılacak hediyeler aşağıda belirtilmiştir. Müşteri kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde yerine getirdiği koşullara göre ilgili haftanın hediye internet faydasını almaya hak kazanacaktır.

Kampanya Haftaları ve Koşullara Göre Kazanılacak Hediyeler:

Öncelikle kampanyaya katılmak için BiP uygulamasından #senyapdiye kanalını takip etmelisiniz.

Kanalı takip eden müşterilerden:

 • 1. Hafta: 28 Ocak 2019 – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • 2. Hafta: 4 -10 Şubat 2019 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • 3. Hafta: 11 – 17 Şubat 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulamasından 25 yayın indirenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • 4. Hafta: 18 – 24 Şubat 2019 tarihleri arasında Yaani uygulamasından Yaani mobil browserını kullanarak 25 arama yapanlar, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • 5. Hafta: 25 Şubat – 3 Mart 2019 tarihleri arasında lifebox ile telefon rehberini yedekleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanacaklarıdır.
 • 6. Hafta: 4 – 10 Mart 2019 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağın 25TL ve üzeri harcama yapanlar, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 10GB kazanacaklardır.

Uygulamalardan kampanya kapsamında hediye kazanmak için, kampanyanın uygulama koşullarını yerine getirmeden önce uygulamanızı Appstore ve Googleplay’den yeni versiyonu ile ücretsiz güncellemeyi unutmayın.

 • İlgili tarihler arasında koşulları sağlayarak hediye almaya hak kazanan müşteriler, BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalına giderek hediyelerini hatlarına yükleyebileceklerdir.
 • Kampanyadan kazanılan internet faydaları 24 saat boyunca, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir. Ve ücretlendirme periyodu 100KB’dır.
 • Haftanın koşullarını sağlayan müşteriler o hafta içinde sadece 1 kez hediye almaya hak kazanacaklardır. Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler, hediyelerini 31.03.2019 tarihine kadar BiP uygulamasındaki kampanya kanalından hatlarına yükleyebileceklerdir.
 • 31.03.2019 tarihine kadar katılımcı tarafından hatta yüklenmemiş hediyeler deaktif olacak ve bu tarihten sonra kullanılamayacaktır.
 • Hediyenin müşterinin hattında aktif olduğu 24 saat içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımı, ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden, ek paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.
 • Yukarıdaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız bu kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir.
 • Gizlilik politikamızı incelemek için tıklayınız.
 • Turkcell kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Turkcell #SenYapDiye Kampanyası İle 6 Haftada 25 GB İnternet Hediye

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum

 1. Bence hic uğraşmaya degmez onca insan yapıyo ama malesef gb geldiği yok takılın kendi netinizde

 2. Fiziy hediyem gelmedi

 3. Yaanide hediyem gelmedi

 4. Yaani hediyesi gelmedi

 5. yaani de hediyem gelmedi.