Turkcell Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell’in akıllı telefonu olmayanlara sunduğu çok güzel kampanyayı sizde kaçırmayın. Kampanyaya katılım 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir. 24 ay kontratlı Turkcell teklifi ile seçeceğiniz model Sony akıllı telefona, avantajlı paket ve tarifelerle sahip olabilirsiniz.

Avantajlı kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulamasıyla TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödemeleriniz değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir. Cihaz tekliflerinden birine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.

Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerden yararlanabilirsiniz, ön ödeme alternatiflerinden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz. Limit puan ile ilgili bilgiye sahip olmak istiyorsanız Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden bilgi alabilirsiniz.

SonyBireysel
SonyBireysel

Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık paket ücreti dahildir. Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır değişmeyecektir.

Turkcell kampanyasındaki telefonlardan yararlanma ücreti: Sony Xperia Z2 24 Aylık Kontratlarda aylık 109 TL, 12 Aylık Kontratlarda Aylık 202 TL’dir. Sony Xperia M 24 aylık kontratlarda aylık 93 TL, 12 aylık kontratlarda aylık 250 TL’dir. Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devredilemez.

Turkcell Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir