Turkcell T-Fit Akıllı Saat Modeli Duyuruldu

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Turkcell tarafından Giyilebilir Teknolojiler alanında pazara sürülen Turkcell T-Fit Akıllı Saat Serisi resmi olarak duyuruldu.

Turkcell T50 serisinin açıklandığı toplantıda yer verilen ve tanıtımı yapılan Turkcell T-Fit serisi ülkemizde de ilk kez bir Operatör adını taşıyan Akıllı Saat serisi olmayı başarmış durumda.

 

Turkcell T-Fit Android ve İOS Desteği Sunacak

Turkcell T-Fit Akıllı Saat Serisi hem Android İşletim Sistemi hem de İOS İşletim Sistemi ile uyumlu olacak. Bu sayede ister Apple iPhone 5S alsın, isterse de Turkcell T50 Akıllı Saatleri rahatlıkla her kullanıcı kullanabilecek.

Turkcell T-Fit
Turkcell T-Fit

Turkcell T-Fit Kaç TL’den Satışa Çıkacak

Turkcell T-Fit serisinin tam olarak ne kadarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı bilinmese de ilk gelen bilgilere göre 119 TL gibi bir rakamdan satılması bekleniyor.

Buna göre Akıllı Saat serisi olarak pazarda yerini almayı başaran Turkcell T-Fit serisi 120 TL gibi bir rakamdan son kullanıcıya ulaşmayı başarmış olacak.

 

Turkcell T-Fit Serisinin Özellikleri

Adım Sayısı Takip Edebilme,

Harcanan Kalori Miktarını Gösterme

Saat Gösterimi

Titreşim İle Uyandırma

Bilek Hareketi İle Ekran Kontrolü

Uyku Kalitesi Takibi

Hedef Belirleme Sistemi

Pil Ömrü Ortalama 4 Gün

Bluetooth V4.0 Desteği

Hassas Hareket Sensörü

0,49 inç OLED Ekran

 

Turkcell T-Fit Serisi
Turkcell T-Fit Serisi

Sağlıklı Yaşam Koçunuz: Turkcell T-Fit

 

Turkcell T – Fit ile attığınız adım sayısı, kat ettiğiniz mesafe ve harcadığınız kaloriyi sağlıklı bir yaşam için takip edebilirsiniz. Daha fazla yürüyüş yapmak adına kendinize yeni hedefler belirleyebilir ve ulaştığınızda bilgilendirilirsiniz. Aynı zamanda saat ve titreşimli alarm özelliği taşıyan bileklikle, uyku kaliteniz hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Turkcell T-Fit’e çeşitli renk seçenekleriyle sahip olmak olabilirsiniz.

 

Tüm Kontrol Sizde

Turkcell T – Fit akıllı bileklik ile, atılan adım sayısı, harcanan kalori miktarı, katedilen mesafe, saat bilgisi ve şarj durumunu, üzerinde yer alan 0.49 inç OLED ekran aracılığıyla görebilirsiniz. Özel bir bilek hareketiyle aktif hale gelen Turkcell T – Fit‘in sayesinde, bluetooth 4.0 teknolojisiyle eş zamanlanan mobil uygulamasında yer alan verilere pratik bir şekilde erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

Turkcell T-Fit Black
Turkcell T-Fit Black

Verileriniz Her Zaman Sizinle 

Turkcell T – Fit mobil uygulaması aracılığıyla takip ettiğiniz bilgileriniz, onlara her an güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaşabilmeniz adına Turkcell Akıllı Bulut‘ta saklanır. Belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için grafiğe dökülmüş verilerinizi gün, hafta ve ay bazında değerlendirebilir ve performansınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Turkcell T-Fit Akıllı Saat Modeli Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir