Turkcell T Serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

24 ay kontratlı Turkcell teklifinden yararlanarak, uygun tarife ve internet paketi avantajı ile Turkcell T serisi akıllı telefonlardan birine sizde bir akıllı telefon kullanıcısı olabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödemeleriniz değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir. Seçtiğiniz akıllı telefona sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.

Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık paket ücreti dahildir. Kampanyaya katılım 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir. Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır zamanla değişiklik olmayacaktır.

Turkcell t serisi akıllı telefon
Turkcell t serisi akıllı telefon

Aylık cihaz ücreti Turkcell faturasından yapılan ödemelerde; Turkcell T50 36 aylık Kontratlarda aylık 24 TL, 24 aylık Kontratlarda aylık 33 TL, 12 aylık Kontratlarda aylık 63 TL’dir. Turkcell T40 36 aylık kontratlarda aylık 17 TL, 24 aylık kontratlarda 25 TL, 12 aylık kontratlarda aylık 47 TL’dir.

Tarife ve paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek veya turkcell.com.tr’de Turkcell şifrenizle giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Turkcell T Serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir