Turkcell ve Avea’da Nano Sim Kartlar Hazır, Vodafone’da Yolda

iPhone 5 ile birlikte hayatımıza girecek yeni nesil Sim Kart teknolojisi olan Nano Sim Kart için firmalar çalışmaya başladı. 21 Eylül 2012 tarihi itibariyle Dünya Çapında dağıtımına başlayan, Ülkemize ise Eylül sonuna doğru gelmesi beklenen iPhone 5 modeline uyumlu Nano Sim Kart ürünleri Turkcell ve Avea bayilerinde kullanıma hazır hale geldi. Turkcell ve Avea Nano […]


iPhone 5 ile birlikte hayatımıza girecek yeni nesil Sim Kart teknolojisi olan Nano Sim Kart için firmalar çalışmaya başladı.

21 Eylül 2012 tarihi itibariyle Dünya Çapında dağıtımına başlayan, Ülkemize ise Eylül sonuna doğru gelmesi beklenen iPhone 5 modeline uyumlu Nano Sim Kart ürünleri Turkcell ve Avea bayilerinde kullanıma hazır hale geldi.

Turkcell ve Avea Nano Sim Kart ürünlerini pazara sunarken, Dünya pazarında ilk üretimi yapan Vodafone firması da birkaç gün içerisinde Türkiye için Nano Sim Kart ürünlerinin satışına başlayacak.

Ayrıca şu aşamada kullanılan Normal Sim Kart teknoloji de uygun bir kesme aracı ile Micro Sim veya Nano Sim şeklini alabiliyor. Ancak çok fazla verimli bir çalışma olmayabiliyor bazen.

Anlayacağınız üzere Nano Sim Kart teknolojisi ülkemizde de şu aşamada aktif duruma geldi. iPhone 5 almayı düşünüyor ancak Sim Kart sorunu yaşarım diye dert ediyorsanız bu da bizden size iyi bir haber olarak gelsin.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. iPhone 5 alsak Türkiye’de kullanamayacağız. Sim Kart Uyumu nedeniyle. Acaba kıran yer var mı sim kartı.

  2. Vodafone ilk çıkarırı diye düşünmüştüm ama yanılmışım. Şuan hiçbir bayide sanırım Nano Sim Kart yok.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status