Turkcell – Vodafone – Türk Telekom – 2017 Yılı Ramazan Ayı Kampanyaları

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından 2017 yılı Ramazan Ayı için hazırlanan Ramazana Özel Kampanyaları bir araya getirdik.

Genellikle İnternet Paketleri üzerine yoğunlaşan operatörler Ramazan Ayı Boyunca çeşitli kampanyalar ile kullanıcılarının sadakat seviyelerini arttırmayı amaçlıyorlar.

Ayrıca Ramazan Bayramı öncesinde farklı Bayram Kampanyaları da bizleri bekliyor olacak. O kampanyalar için de sitemizde gerekli detayları bulabiliyor olacaksınız.

 

Turkcell 2017 Ramazan Ayı BİP Kampanyası

 

Turkcell 2017 Ramazan Ayı Kampanyaları

Turkcell bu sene kampanyalarında BİP Mesajlaşma Uygulamasını ön plana çıkarmak istiyor. Bu sebeple de kampanyaya katılabilmeniz için akıllı telefonunuza BİP Mesajlaşma Uygulamasını indirmeniz ve bu uygulama üzerinden mesaj göndermeniz gerekli.

BİP Uygulaması tüm operatörlerin kullanıcılarına açık bir uygulama. Yani sadece Turkcell değil tüm operatör kullanıcıları indirip kullanabiliyor. Ancak Turkcell Ramazan Kampanyasından sadece Turkcell Aboneleri faydalanabiliyor.

 

Turkcell 2017 Ramazan Kampanyası Hediyeleri

Kampanya kapsamında size sunulan Hediye Paketler ve bu paketleri kazanmak için yapmanız gerekenler.

 • Sahur 2 GB Paketi: BİP Uygulaması üzerinden 5 farklı kişiye Mesaj göndererek bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca Her Gece 02.00 – 06.00 arasında kullanabileceğiniz 2 GB İnternet size hediye edilecek.
 • Hafta Sonu 1 GB Paketi: BİP Uygulaması üzerinden 10 farklı kişiye Mesaj göndererek bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca Cumartesi ve Pazar Günleri kullanabileceğiniz 1 GB İnternet size hediye edilecek.
 • Haftalık 1 GB Paketi: BİP Uygulaması üzerinden 15 farklı kişiye Mesaj göndererek bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB İnternet size hediye edilecek.
 • Haftalık 2 GB Paketi: BİP Uygulaması üzerinden 20 farklı kişiye Mesaj göndererek bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Bir hafta ayı boyunca kullanabileceğiniz 2 GB İnternet size hediye edilecek.
 • Aylık 2 GB Paketi: BİP Uygulaması üzerinden 25 farklı kişiye Mesaj göndererek bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Paketiniz tanımlandıktan sonraki 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB İnternet size hediye edilecek.
 • Aylık 10 GB Paketi: BİP Uygulaması üzerinden 50 farklı kişiye Mesaj göndererek bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Paket ilk 200.000 katılımcı ile sınırlıdır. Paketiniz tanımlandıktan sonraki 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 10 GB İnternet size hediye edilecek.
 • Aylık 3 GB Paketi: BİP Uygulaması üzerinden 50 farklı kişiye Mesaj göndererek bu hediyeyi kazanabilirsiniz. Aylık 10 GB Paketindeki ilk 200.000 limitinden sonra kampanyaya katılan kullanıcılar içindir. Paketiniz tanımlandıktan sonraki 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 3 GB İnternet size hediye edilecek.

 

Turkcell Ramazan Ayı Kampanyası Şartları

 • BiP üzerinden yayın özelliği kullanılarak atılacak mesajlar kampanya kapsamında sayılmayacaktır.
 • BiP üzerinden grup kurarak atılan mesajlar her grup başına 1 adet olarak sayılacaktır.
 • Kampanyakapsamında verilen faydalar ilgili bareme ulaşıldıktan sonra24 saat içerisinde tanımlanacaktır.
 • Üst baremlere ulaştıkça, baremlerde belirlenmiş diğer hediyeler de kazanılabilecektir.
 • Paketler kapsamındaki internet faydalarının ücretlendirme periyodu faturasız aboneler için 100 kb’tır, Faturalı aboneler için kendi tarifesinin ücretlendireme periyodu geçerlidir.
 • Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez.
 • Paketler kullanım dönemleri sonunda yenilenmez.
 • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilen her bir hediye bir defa kazanılabilir.
 • Paketler kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

 

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell aboneleri için hazırlanan ve 4.5G Uyumlu cihaz ve hatlara sahip kullanıcıların yararlanabildiği Turkcell Salla Kazan Uygulaması 2017 yılı Ramazan Ayından da kazandırmaya devam edecek.

Bu sayede Her Pazartesi yeni hediyeler için Turkcell Hesabım Uygulamasına giriş yapmanızı öneririz.

 

Vodafone 2017 Ramazan Ayı Kampanyası

 

Vodafone 2017 Ramazan Ayı Kampanyaları

Vodafone 2017 yılı için genellikle Tarife Değişikliği yapacak olan ve Yeni Hat Alacak olan kullanıcıları hedefleyen paketler hazırlamış durumda.

A101 Marketler Zinciri ile anlaşan Vodafone firmasının kampanyalarında da bu firmanın Hediye Çekleri kendisine yer buluyor.

Geçiş yapılan paketlere göre 25 TL veya 50 TL değerinde A101 Market Hediye Çekleri kullanıcılara hediye edilirken 6 GB’a varan İnternet Hediyeleri de yine kullanıcıların hesaplarına yükleniyor.

 

Operatör Değişimi Sonrası Verilen Hediyeler ve Başvuru Süreci

1 – Ramazan ayında numaranızı Vodafone’a taşıyın ya da yeni bir hat alın

2 – Vodafone Yanımda uygulaması içerisindeki Ek Paket Al bölümünden internet veya dakika hediyenizi alın

3 – Gelen onay mesajı içindeki linke tıklayarak, hediye Market Çeki ve Ramazan Servisi’ne sahip olun.

Vodafone 2017 Yılı Ramazan Ayı Paketleri

 

Vodafone Aylık 1 GB İnternet Paketi Hediyesi

Vodafone Yanımda Uygulamasını indiren kullanıcılara sunulan Aylık 1 GB Bedava İnternet Hediyesi Ramazan Ayı boyunca da kullanıcılara Ek 1 GB İnternet Hakkı sağlamaya devam edecek.

 

Turk Telekom 2017 Ramazan Kampanyası

 

Türk Telekom 2017 Ramazan Ayı Kampanyaları

Türk Telekom tarafından 2017 yılı Ramazan Kampanyası olarak 10 GB İnternet Paketi kullanıcılara Ücretsiz olarak sunulmaya başlandı.

Yapmanız gerekenler ise oldukça basit. SMS göndermek ve Faturasız Hat kullanıcısı iseniz son 48 Saat içinde 25 TL Bakiye Yüklemesi yapmak.

SAHUR yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında size gelecek SMS ile de paketlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulacak olan İnternet Paketinin 26 Mayıs-24 Temmuz 2017 tarihleri arasında 02:00-06:00 saatleri arasında kullanılabileceği bilgisini de verelim.

 

Türk Telekom Sahur Kampanyası Şartları

 • Kampanyadan Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sahur dönemi boyunca (26 Mayıs-24 Temmuz 2017) 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB internet hediye edilmektedir.
 • Faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat veya kayıt sonrası tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanya faydasından yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 24.06.2017 saat 01:30’dur.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar silinecektir.
 • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea’dan en az birindeki aboneliğiniz devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmanız gerekmektedir.
 • Faturalı hat kullanıyorsanız kampanyayı iptal ettiğiniz anda ücretsiz internet faydanız iptal edilecektir.
 • Faturasız hat kullanan müşteriler kampanya kaydını iptal ettikleri takdirde kazanmış oldukları hediye dakika ve internet haklarını kullanmaya devam edebilirler. Tekrar kaydolmaları durumunda hediyeler yeniden tanımlanmaz.
 • Sahur kampanyasına katılan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş olurlar. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, numara değişikliği yapan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka internet içerikli paket yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız müşteriler için 2 KR/ 100 KB üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakika ve veri kullanım hakları sadece yurt içi şebeke içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamındaki ücretsiz internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB, faturalı tarafta 1 Byte’dır.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL SAHUR yazıp 5555’e gönderilir.
 • Faturasız müşterimiz KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek Kampanya kapsamında kalan faydalarını görebilirler.​​​

 

Turkcell – Vodafone – Türk Telekom – 2017 Yılı Ramazan Ayı Kampanyaları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir