Turkcell’den Hediye 1GB Kampanyası

Turkcell‘den 1 GB ve üzeri cepten internet paketi yükleyen müşterilere 1 hafta geçerli kullanabilecekleri 1 GB internet hediye. Turkcell, interneti bol kampanyalarla kullanıcılarına oldukça avantajlı paketler sunmaya devam ediyor. 25 Temmuz – 21 Eylül tarihleri arasında turkcell.com.tr’den 1 GB ve üzeri cepten internet paketi yükleyenler Turkcell kullanıcıları, 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanıyor. 1 GB internet kazanmak için yapmanız gereken sadece, kampanyaya dahil cepten internet paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr’den yüklemek. İnternete özel bu internet kampanyasıyla doyasıya internete girmenin keyfini yaşayın.

1 GB hediye internet hediyesinden yararlanabilmek için almanız gereken paketler: Sınırsız 1 GB paketi, Sınırsız 2 GB paketi, Sınırsız 4 GB paketi, aylık 1 GB faturalı paketi, aylık 4 GB faturalı paketi, aylık 8 GB faturalı paketi, aylık 1 GB hazır kart paketi, aylık 4 GB hazır kart paketi, aylık 8 GB hazır kart paketi, standart 1 GB ve aylık 2 GB paketlerinden birini almanız gerekiyor.

Turkcell.com.tr'den Hediye 1GB Kampanyası
Turkcell.com.tr’den Hediye 1GB Kampanyası

Kampanyadan yalnızca www.turkcell.com.tr, m.turkcell.com.tr veya Turkcell Hesabım Android, iOS ve Windows Phone 8 uygulamaları üzerinden, kampanyaya dahil 1 GB ve üzeri cepten internet paketi alan bireysel Turkcell müşterileri faydalanabilir. Ayrıca kredi kartıyla alınan paketler de kampanyaya dahildir. Katılan müşteriler 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanırlar.

Kampanyaya katıldıktan sonra gerçekleşen cepten internet kullanımları hediye 1 GB internet paketinden düşer ve hediye 1 GB bittikten sonra ki kullanımlar için standart paket veya tarife üzerinden ücretlendirilir. Müşteriler kampanyaya 2 ay içinde en fazla 2 kez, 1 hafta içinde ise en fazla 1 kez katılabilir.

 

Turkcell’den Hediye 1GB Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir