Turkcell’den interneti bol yeni müşteri kampanyası

Akıllı telefonlarında fazla internet kullananlara ve internetini ay sonuna yetiremeyenlere Turkcell’den çözüm geliyor. İnterneti Bol 500 dakika 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri Fırsat Kampanyası Turkcell’i tercih etmek isteyenlere sunulan süper bir seçenek. Paket içerisinde her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve tam 4 GB internet var. Tüm bu avantajlar Turkcell faturalıya yeni gelenlere özel sunulan 12 ay boyunca ayda 49 TL’ye sizlere sunuluyor.

4GB interneti ile telefonunuzda istediğiniz kadar internete girebilecek, turbo internetin keyfine varacaksınız. Bu kampanya Turkcell’e yeni gelen, hattını başka bir operatörden Turkcell’e taşıyan ve Faturasızdan Faturalıya geçen tüm müşterilerimiz için geçerlidir.

12 ay taahhütle alabileceğiniz paketten 12 ay dolmadan ayrılmak istediğinizde fatura dönemi başına 20 TL kampanya iptal bedeli alınacaktır. Ancak kampanya kapsamında kalan sürede ödenecek bedelin, iptal etme bedelinden daha düşük olması halinde, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali yapılabilir. Kampanyadan ayda bir kez yararlanabilirsiniz. Ayrıca 30 gün içerisinde SMS dakika ya da internet paketiniz bittiğinde paket aşımı ücreti olarak bağlı olduğunuz tarifeye göre değerlendirileceksiniz. Kullanmadığınız dakika, SMS ve GB’lar ise bir sonraki aya devredilemez. 12 ay sonra kampanyanız bittiğinde standart tarifeyle ücretlendirileceksiniz. Sahip olduğunuz paket kapsamında yurtiçi aramalar yapabilirsiniz ve sabit hatları aramada da kullanabilirsiniz. Yurtdışı aramalarda geçerli değildir.

Turkcell’den interneti bol yeni müşteri kampanyası
Turkcell’den interneti bol yeni müşteri kampanyası

Kampanya 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyayı kaçırmamak için bu tarihe kadar bir Turkcell şubesine başvurun.

Turkcell’den interneti bol yeni müşteri kampanyası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir