Turkcell’den ücretsiz sınırsız müzik paketi

Hayatımıza neşe katan, duygularımızı yansıtan ve ruh halimize yön veren olmazsa olmazlardan biri müziktir. Müzik dinlemek insanın belki de en büyük hobilerinden biri olduğundan herkes için müzik oldukça önemlidir. Her an her yerde müzik dinlemek için akıllı telefonları ve MP3 çalarları kullandığımız bir çağda yaşarken sınırsız güncel müzikleri dinlemeyi kim istemez.

Turkcell tüm bunları düşünerek sınırsız müziğin keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyor. Turkcell’in sunduğu sınırsız müzik paketiyle ilk ay ücretsiz doyasıya müzik keyfini yaşıyorsunuz. Evde, işyerinde, dışarda ya da her hangi bir ortamda cep telefonunuzun müziğini ya da bilgisayarınızdaki müzikleri kullanmadan dilediğiniz kadar Turkcell müzik uygulamasından müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca dinlediğiniz müziklerden hiçbir mobil veri ücreti ödemezsiniz.

Turkcell’den ücretsiz sınırsız müzik paketi
Turkcell’den ücretsiz sınırsız müzik paketi

Sınırsız müzik paketine ilk ay ücretsiz, daha sonra da ayda 5 TL’ye sahip olarak müzik zevkini doyasıya yaşayabilirsiniz. Müzik paketinin kotası sınırsız olmakla birlikte bu avantajdan herkes yararlanabilir.

Ücretsiz sınırsız paketi kullanmak için  www.turkcellmuzik.com sitesinden faydalanabilirsiniz ya da http://trcll.im/mzk adresinden indirebileceğiniz Android ve İOS uygulamalarını indirerek sınırsız müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Bu paketten yararlanırken aynı anda diğer Turkcell müzik dinleme paketlerinden yararlanamazsınız. SMS ile katılmak istiyorsanız DINLE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Ücretsiz sınırsız müzik kampanyasından yararlanmak istiyorsanız katılım 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir. Detaylı bilgiye ulaşmak ve müzik keyfine başlamak istiyorsanız Turkcell Web adresini ziyaret edin.

Turkcell’den ücretsiz sınırsız müzik paketi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir