Turkcell’in gnctrkcll kampanyaları

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahve Dünyası’nda serinleten kampanya

Yaz aylarında sizi yine Genç Turkcell düşünüyor. Yazın sıcağında sizi serinleten bir lezzet arıyorsanız, Genç Turkcell sizi Kahve Dünyasına çağırıyor. Kahve Dünyasında 1 dondurma alan Gnctrkcll’lilere ikinci dondurma hediye.

Kampanyadan yararlanmak isteyen gnctrkcll’liler, DONDURMA yazıp 2278’e yolluyorsunuz, gelen şifreyle ikinci dondurmanızı alıp arkadaşınıza ısmarlayarak keyifle yiyorsunuz. Kampanya tüm Kahve Dünyası şubelerinde geçerli değildir yalnızca kampanya dahilinde olan şubelerde geçerlidir. İlinizde bulunan kampanya dahilindeki şubeleri öğrenmek için http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kahve Dünyası Kampanyasından sadece gnçtrkcll kulübüne üye olan bireysel Turkcell müşterileri yararlanabilir.Kampanya 2 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında belirlenen Kahve Dünyası şubelerinde geçerlidir.

Turkcell’in gnctrkcll kampanyaları
Turkcell’in gnctrkcll kampanyaları

Cinemaximum bilet kampanyası

Sinemaya gitmek isteyen gnctrkcll’liler her Pazartesi ve Perşembe 1 adet sinema bileti alana ikincisi hediye. Kampanyadan yararlanabilmeniz için Hazır Kartlı gnctrkcll’liler son 30 gün içerisinde en az 20TL yüklemiş olmalılar, faturalı gnctrkcll’li iseniz aktif kullanmanız yeterli.

Yapmanız gereken gişe görevlisine cep numaranızı söylemek ve gelen şifreyi gişe görevlisine vermek. Kullanılmayan şifre bir gün sonra geçersiz oluyor. Kampanyadan yalnızca anlaşmalı sinemalardan yararlanabiliyorsunuz. Kampanya 31 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!