Türkiye İçin Galaxy S3 Android 4.1 Güncellemesi Ekim’de

Türkiye İçin Galaxy S3 Android 4.1 Güncellemesi Ekim’de

firmasının Amiral Gemisi olan Galaxy S3 modeli için yakın dönemde pazara çıkacağını duyurduğumuz İşletim Sistemi güncellemeleri başladı.

Şu aşamada henüz Ülkemizde güncelleme desteği mevcut değil. Galaxy S3 için ilk olarak Polonya’da güncellemeler başlamış durumda.

774 MB gibi bir veri boyutu ile gelen ilk güncelleme firma tarafından Sadece KİES yolu ile cihaza indirilip kurulabiliyor. Veri boyutu sebebiyle Ota üzerinden kurulum ne yazık ki mümkün olamıyor.

Polonya için başlayan güncellemeler ülkemizde de 1-2 hafta sonra yani Ekim ayının ilk haftası başlayacak gibi görünüyor.

Galaxy S3 Android 4.1 Güncellemesi
Galaxy S3 Güncellemesi

Zaten firmanın birkaç hafta önce yaptığı bir açıklamada Ekim ayını hedef göstermesi bir anlamda sürecin de doğru işlediğiniz gösteriyor.

Cihaza gelecek olan İşletim Sistemi Güncellemesinin özellikle Batarya Ömrü ve Cihaz Hızı gibi iki önemli konuyu oldukça önemli bir oranda halletmesi bekleniyor.

Bakalım Galaxy S3 için gelecek olan Android 4.1 Güncellemesi ne kadar etkili olacak ve Türkiye kullanıcıları için Galaxy S3 aldıracak bir yenilik sunacak mı?

  Samsung S7710 Galaxy XCover 2 Türkiye’de Satışta

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status