Türkiye’de Hangi ZenFone 3 Modellerinin Satışa Çıkacağı Belli Oldu

Türkiye’de Hangi ZenFone 3 Modellerinin Satışa Çıkacağı Belli Oldu

2016 Ekim sonu – Kasım başı gibi resmi olarak ülkemizde satışa çıkması beklenilen Asus ZenFone 3 serisinin hangi modellerinin ülkemizde satışa çıkacağı da netleşmeye başladı. Asus tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasa da gelen bilgilere göre Asus ZenFone 3 ailesinin tüm modelleri ülkemizde satışa çıkacak. Özellikle Ultra modelinin ülkemizde satışa çıkmasını pek beklemiyor olsak da […]yorumlar.net

2016 Ekim sonu – Kasım başı gibi resmi olarak ülkemizde satışa çıkması beklenilen ZenFone 3 serisinin hangi modellerinin ülkemizde satışa çıkacağı da netleşmeye başladı.

tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasa da gelen bilgilere göre ZenFone 3 ailesinin tüm modelleri ülkemizde satışa çıkacak.

Özellikle Ultra modelinin ülkemizde satışa çıkmasını pek beklemiyor olsak da gelen bilgiler ışığında bu modelin de resmi olarak tarafından satışına başlanacağı yönünde.

Firmanın ürünleri resmi olarak Ekim Sonu – Kasım Başı gibi pazara sürmesi, öncelikli olarak Asus Store üzerinden sonrasında da Teknoloji Mağazalarından ürünün pazarlanması bekleniyor.

 

Türkiye’de Satışa Çıkacak Asus Modelleri

2016 yılında resmi olarak satışına başlanacak olan modeller şu şekilde sıralanabilir.

  • ZenFone GO (ZB500KL)
  • ZenFone 3 MAX (ZC520TL)
  • ZenFone 3 Laser (5.5 inç) (ZC551KL)
  • ZenFone 3 (5.5 inç) (ZE552KL)
  • ZenFone 3 Delux (ZS570KL)
  • ZenFone 3 Ultra (ZU680KL)

Ayrıca geçen sene satışa çıkan ve halen satışı yapılan ZenFone modelleri de bir süre daha satışta kalacak.

Ancak Max modelinin yeni seriye yerini teslim etmesi, Laser 5.5 modelinin ise ZenFone 3 Laser 5.5 İnç modeline yerini bırakması bekleniyor.

Asus ZenFone 2 serisinin ise fiyat indirimi ile satışta kalması ya da satıştan tamamen kaldırılması konusu ise tarafından alınacak karara göre belirlenecek.

 

Asus Yine Pazara Çıkışta Gecikti

Duyurulduğu süreçte kullanıcılar için oldukça ilgi çekici bir model olan ailesi ne yazık ki yine pazara oldukça geç bir süre sonunda sürülüyor.

Bu sebeple de kullanıcıların ürüne olan ilgisi duyurulduğu sürece göre oldukça düşmüş durumda.

eğer ürünleri Agresif bir fiyat politikası ile satışa sunamazsa beklenenden daha düşük bir satış rakamı elde etmesi olası bir sonuç olarak karşılarına çıkabilir.

Bakalım ailesi için nasıl bir fiyat politikası belirlenecek ve ürünlerin pazara çıkışları nasıl organize edilecek.

ailesi ile alakalı olarak Videolu İncelemeler ve Cihaz İncelemeleri çok yakında CepSeyir takipçileri için yayına hazır hale gelecektir.

 

  Asus ZenFone 2 Ne Zaman Türkiye’de Satışa Çıkacak?
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status