Türkiye’deki En Büyük İftar Sonrası Uşak Belediyesi Tarafından Hazırlandı

Türkiye’deki En Büyük İftar Sonrası Uşak Belediyesi Tarafından Hazırlandı

Uşak Belediyesi tarafından hazırlanan ve İsmetpaşa Caddesinde halk ile buluşan “Milli Barış ve Kardeşlik İftarı” yaklaşık 20.000 kişinin katılımı ile gerçekleştirildi. Bu rakamla birlikte Türkiye’nin En Büyük İftar Sofrası unvanını da ele geçirdi. İftar Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlarken İstanbul Atatürk Havalimanında hayatını kaybeden vatandaşlar için edilen dua ile devam etti. Uşak Belediye Başkanı Nurullah […]


Uşak Belediyesi tarafından hazırlanan ve İsmetpaşa Caddesinde halk ile buluşan “Milli Barış ve Kardeşlik İftarı” yaklaşık 20.000 kişinin katılımı ile gerçekleştirildi. Bu rakamla birlikte Türkiye’nin En Büyük İftar Sofrası unvanını da ele geçirdi.

İftar Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlarken İstanbul Atatürk Havalimanında hayatını kaybeden vatandaşlar için edilen dua ile devam etti.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve eşi Halime Cahan iftara katılan 20.000 Uşak’lı ile tek tek selamlaşarak iftara katıldı. Ayrıca Ak Parti Uşak Milletvekilleri, İl Protokolü ve daha birçok bürokratta iftarda hazır bulundular.

Ramazanın son günlerini yaşadığımız bu süreçte Belediyeler tarafından verilen Toplu İftar Yemekleri de artık son bulmaya başladı.

Gelecek sene Ramazan Ayı itibari ile bu tarz etkinliklerin daha fazla noktada, daha büyük sayılarla gerçekleşmesi dileğiyle.

 

Uşak İftar Yemeği
Uşak İftar Yemeği


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status