Türkiye’deki Galaxy Note 4  İçin Lollipop Güncellemesi!

Türkiye’deki Galaxy Note 4 İçin Lollipop Güncellemesi!

Türkiye’deki Galaxy Note 4 İçin Lollipop Güncellemesi! Türkiye de yaygın olarak tercih edilen Samsung marka cep telefonları yenilenmeye devam ediyor. Son model cep telefonları ile oldukça beğeni alan Samsung Note serisi ile kullanıcılarına yenilikler sunarken rahat kullanımı ile Android uygulamasının benimsenmesini sağlıyor. Samsung, Galaxy Note 4 için yeni güncellemesini yayınladı. Türkiye’deki Samsung Galaxy Note 4 kullanıcıları tarafından merakla […]yorumlar.net

Türkiye’deki 4 İçin Lollipop Güncellemesi!

Türkiye de yaygın olarak tercih edilen marka cep telefonları yenilenmeye devam ediyor. Son model cep telefonları ile oldukça beğeni alan Note serisi ile kullanıcılarına yenilikler sunarken rahat kullanımı ile Android uygulamasının benimsenmesini sağlıyor. ,  4 için yeni güncellemesini yayınladı.

Türkiye’deki 4 kullanıcıları tarafından merakla beklenen Android 5.0 Lollipop güncellemesi dağıtıma başlandı. Kullanıcı açıklamalarını incelediğimizde 10 Nisan’da dağıtılmaya başlayan güncelleme bugün ’un sosyal medya hesaplarından da resmi olarak duyuruldu.Toplamda 1086MB boyutunda olan güncelleme ile 4 cihazları Lollipop’un Materyal Tasarım anlayışına uygun hale geliyor.

Samsung kullanıcılarının merakla bekledikleri yeni güncelleme artık kullanıcılarına ulaşmaya başladı.Samsung Note 4 için Lollipop uygulaması piyasaya sürülüyor. Note 4 kullanıcıları için yeni güncelleme oldukça iyi olacak. Yeni tasarımı ile daha da dikkat çekmesi bekleniyor. Yeni güncelleme 10 Nisan tarihinde kullanıcıları ile buluşmaya başladı. Yeni güncellemenin getireceği yenilikler merakla bekleniyor.

Kaynak: http://www.donanimhaber.com/

  Samsung için Android 7.0 Nougat Güncelleme Takvimi Belli Oldu
iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status