Türkiye’deki Galaxy Note 4 İçin Lollipop Güncellemesi!

Türkiye’deki Galaxy Note 4 İçin Lollipop Güncellemesi!

Türkiye de yaygın olarak tercih edilen Samsung marka cep telefonları yenilenmeye devam ediyor. Son model cep telefonları ile oldukça beğeni alan Samsung Note serisi ile kullanıcılarına yenilikler sunarken rahat kullanımı ile Android uygulamasının benimsenmesini sağlıyor. Samsung, Galaxy Note 4 için yeni güncellemesini yayınladı.

Türkiye’deki Samsung Galaxy Note 4 kullanıcıları tarafından merakla beklenen Android 5.0 Lollipop güncellemesi dağıtıma başlandı. Kullanıcı açıklamalarını incelediğimizde 10 Nisan’da dağıtılmaya başlayan güncelleme bugün Samsung’un sosyal medya hesaplarından da resmi olarak duyuruldu.Toplamda 1086MB boyutunda olan güncelleme ile Galaxy Note 4 cihazları Lollipop’un Materyal Tasarım anlayışına uygun hale geliyor.

Samsung kullanıcılarının merakla bekledikleri yeni güncelleme artık kullanıcılarına ulaşmaya başladı.Samsung Galaxy Note 4 için Lollipop uygulaması piyasaya sürülüyor. Note 4 kullanıcıları için yeni güncelleme oldukça iyi olacak. Yeni tasarımı ile daha da dikkat çekmesi bekleniyor. Yeni güncelleme 10 Nisan tarihinde kullanıcıları ile buluşmaya başladı. Yeni güncellemenin getireceği yenilikler merakla bekleniyor.

Kaynak: http://www.donanimhaber.com/

Türkiye’deki Galaxy Note 4 İçin Lollipop Güncellemesi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir