TurkNet Abonesi Olanlara 1 Ay Ücretsiz İnternet İmkânı

AKN Sınırı olmadan internet imkanı sunan TurkNet şimdi de Arkadaşının Referansı ile gelen tüm üyelere 1 Ay Bedava İnternet veriyor.

TurkNet abonesi olan ve kendisine özel Referans Kodu ile çevresindeki arkadaşlarını da TurkNet abonesi yapan kullanıcılar hem 1 AY Bedava İnternetin keyfini sürüyorlar hem de davet ettikleri arkadaşları 1 ay Bedava İnternet hakkından faydalanıyor.

 

[stextbox id=’info’]Bedava İnternet Kazanmak ve TurkNet Abonesi Olmak İçin TIKLAYINIZ  [/stextbox]

 

TurkNet Paket Özellikleri

 

AKN Yok, Hız Sınırı Yok, Sözleşme Yok Ücreti İse Aylık 65 TL

TurkNet tarafından hazırlanan internet paketleri sayesinde AKN olmadan, hattınızın desteklediği tam hızda internete bağlanabiliyorsunuz.

Yine firma tarafından herhangi bir Sözleşme yapılmadığı için dilediğiniz an İnternet Sözleşmenizi iptal ettirip farklı bir hizmet sağlayıcıya geçebiliyorsunuz.

Firma tarafından sizden alınan ücret ise toplamda Aylık 64,99 TL. Bu rakamda birçok İnternet Sağlayıcısına göre oldukça iyi bir rakam.

Şuan da TurkNet tarafından tek bir İnternet Paketi satışta.

 

İnternet Hızı Desteklenen Noktalarda Max. 100 Mbps
Normal İnternet Hızı 35 Mbps Ortalama Hız
Konuşma Paketi Her Yöne 1.000 Dakika
AKN ANK Sınırı Yok
Upload Desteklenen Noktalarda Max. 50 Mbps
Upload Hızı 3 – 4 Mbps Ortalama Hız

 

Verilen hızlar YAPA Ağı ve Normal TTnet Ağına göre değişiklik göstermektedir. YAPA Hattı bulunan noktalarda 100 Mbps İndirme ve 50 Mbps Yükleme hızlarına ulaşılabilmektedir.

Bunun dışında kalan noktalarda ise ortalama olarak 35 Mbps İndirme ve 3 Mbps Yükleme hızı sağlanabilmektedir.

 

TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası

 

Kampanyadan Ağustos Sonu İtibari İle 44.477 Kişi Yararlandı

TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası kapsamında Ağustos 2018 sonuna kadar 44.477 kişi Arkadaşını Getir Kampanyasından yararlanarak TurkNet Abonesi oldu.

Bu da şu demek.

TurkNet tarafından şu ana kadar 88.954 müşteriye 1 Ay Bedava İnternet Hizmeti sağlandı.

Kampanyanın devam ettiği her gün TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası kapsamında yeni üyeler sisteme dahil olmakta ve bu rakamlar yükselmeye devam etmektedir.

 

TurkNet Başka Operatör Cayma Bedeli

 

TurkNet Arkadaşını Geri Kampanya Şartları

  • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  • Kampanya 30.09.2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.

TurkNet Abonesi Olanlara 1 Ay Ücretsiz İnternet İmkânı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir