Turuncu Renkli Telefon Samsung Galaxy Pop Satışa Sunuldu

Samsung tarafında biraz da gençlerin ön plana alınmasından sonra pazara sürüleceği açıklanan Turuncu Renkli Samsung Galaxy POP Modeli ilk olarak Güney Kore pazarında satışa sunuldu.

Kuzey Amerika ve Avrupa pazarında satışa çıkmayacak olan ve temel olarak kendi bölgesini baz alarak ürettiği POP modeli ile Samsung firmasının klasikleşen Siyah – Beyaz – Gri renklerden farklı bir ürün ortaya koyma çabasını görüyoruz. Özellikle gençler için iyi bir haber olduğu ise kesin.

Android 4.1.2 Jelly Bean İşletim Sistemi ile pazara çıkacak olan Samsung POP modeli TouchWiz Nature ara yüzü ile karşımıza çıkıyor.

1,4 GHz lik Dört Çekirdekli bir işlemciye sahip olan ve bu anlamda Samsung Galaxy S3 ile aynı seviyede yer almayı başaran Samsung Pop modelinde 1 GB Ram, 4,65 inçlik HD Super AMOLED ekran, 2 MP ön ve 8 MP arka kameraya sahip olarak kullanıcıya sunuluyor.

2100 mAh’lik bir bataryaya sahip olan cihazda NFC, Bluetooth 4.0, LTE gibi birçok özellikte unutulmamış.

Turuncu Telefon Samsung Galaxy Pop Satışa Sunuldu
Turuncu Telefon Samsung Galaxy Pop Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy Premier modeli ile Samsung Galaxy S3 modeli arasında bir konuma yerleştirilen Galaxy Pop modeli özellikle performansı ve renkleri ile gençlerin yoğun bir ilgisini çekecektir gibi görünüyor.

Çok fazla ara model üreten Samsung firmasının Samsung Galaxy S4 öncesinde bu seviyeye yeni modeller eklemesi ise biraz pazarlama sıkıntısı olarak ele alınabilir. Bu rengi ve cihazı severek almak isteyen veya alan bir kullanıcı ilk etapta Samsung Galaxy S4 modeli için bir adım geride kalacaktır.

Bakalım Samsung firması bu noktada ara model üretme planlarını nasıl düzenleyecek.

Turuncu Renkli Telefon Samsung Galaxy Pop Satışa Sunuldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir