Twitter’a yeni bir güncelleme daha geldi!

Bugün kullanıcılarla paylaşılmış olan yeni Twitter güncellemesi ile birlikte Twitter kullanıcılarının büyük bir gözle beklediği bir özelliğe kavuşmuş oldular! Bu güncelleme ile birlikte Twitter platformu daha güvenli ve keyifli olacak gibi duruyor!

 

Bugün kullanıcılarının karşısına yepyeni bir güncelleme ile  çıkan Twitter platformu, yayınlanan yeni güncellemesiyle birlikte artık bizi takip etmeyen kullanıcıların veya artık görmek istemediğimiz sık sık karşınıza çıkan mesajları kolaylıkla engelleyebileceğiz.

Twitter’a gelen bu yeni güncelleme sayesinde kendilerini takip etmeyen insanlardan eğer kullanıcılar isterse mesaj almayacaklar. Güncelleme ile birlikte Twitter platformuna yeni filtreler eklendi. Bu filtreler sayesinde gelen mesajlar isterseniz görmezden gelebilir isterseniz de rahat bir şekilde sonraki bir tarihe erteleyebilirsiniz.

Twitter platformu, kullanıcıları uzun süredir rahatsız eden profil fotoğrafı olmayan veya e-posta hesabını daha onaylamamış hesapları yani bot hesaplarını engellemek için yollar arıyordu. Artık bu hesaplardan gelen mesajları görmezden gelebileceğiz. Bu sayede daha sağlıklı bir sosyal medya deneyimi sunmayı hedeflen Twitter, yeni eklediği filtrelerle beraber bütün kullanıcıların ortak bir derdi olan bir sorunu daha çözmüş oldu.

İlk olarak mobil kullanıcılara sunulacak olan bu güncelleme, iOS ve Android kullanıcıları tarafından şuan ulaşılabilir bir durumda.  Kullanıcıların tek yapması gereken Bildirimler sonra da Ayarlar kısmına giderek görmek istemediğiniz seçenekleri işaretlemek.

 

Twitter’a yeni bir güncelleme daha geldi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir