Twitter’da Fav Gitti, Yerine Beğeni Geldi

Twitter’da Fav Gitti, Yerine Beğeni Geldi

Türkiye ve dünyada en çok kullanılan sosyal medyalardan biri olan Twitter favorilere ekleme bölümünde köklü bir değişikliğe giderek buton yapılandırmasını değiştirdi. Türkiye ve dünyada en çok kullanılan sosyal medyalardan biri olan Twitter dün çok önemli bir değişiklik gerçekleştirdi.Twitter’da favorilere ekleme butonu bundan sonra beğen butonu olarak değiştirildi. Peki bu beğen butonu nedir?   Fav Olayı […]Türkiye ve dünyada en çok kullanılan sosyal medyalardan biri olan favorilere ekleme bölümünde köklü bir değişikliğe giderek buton yapılandırmasını değiştirdi.

Türkiye ve dünyada en çok kullanılan sosyal medyalardan biri olan dün çok önemli bir değişiklik gerçekleştirdi.’da favorilere ekleme butonu bundan sonra beğen butonu olarak değiştirildi.

Peki bu beğen butonu nedir?

 

Fav Olayı Kalktı, Beğeni Geldi

Twitter ’taki like butonuyla aynı mantık ama şekil olarak farklı bir buton kullandı. Eski favlama butonu olan sarı yıldızdan farklı olarak kalp şeklinde ve yine beğenildiğin de kırmızı olan bir kalp kullandı.

 

Twitter beğen butonu beğenildi mi?

Dün itibariyle tüm Twitter kullanıcılarına gelen özellik ilk etap olarak beğenildi gibi gözüküyor.Hem görsel açıdan güzel olması hemde diğer sosyal ağlardan alışık olduğumuz bir yapısı olması nedeniyle beğen butonu beğenildi olarak gözüküyor.

Beğen butonu hakkında sizlerinde değerli yorumlarını öğrenmek isteriz.Yorum yapmayı unutmayınız.

 

Twitter Beğeni
Twitter Beğeni

  Facebook 6 Milyon Kullanıcısına Ait Telefon ve Mail Bilgilerini Çaldırdı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Recep Enes Çevlik
Recep Enes Çevlik Teknoloji Dünyası ile yakından ilgili. Gündemi ve Teknolojileri takipte.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status