Twitter ’da Yeni Karakter Sınırı 10.000 Olacak

Twitter ’da Yeni Karakter Sınırı 10.000 Olacak

Gelen bilgilere göre 140 Karakterlik sınır sebebiyle kullanıcılarından gelen istekleri değerlendiren Twitter yeni sınırı 10.000 Karakter olarak belirlemiş durumda. Tabi ki bu gelen bilgi şu aşamada bir Sızıntı Bilgi. Yani gerçek olup olmadığı belli değil. Ancak 10.000 Karakter sınırı Twitter için ciddi bir değişimin kapısını açabilir. Özellikle uzun uzadıya yazmayı sevenler ya da bir bilgi […]Gelen bilgilere göre 140 Karakterlik sınır sebebiyle kullanıcılarından gelen istekleri değerlendiren yeni sınırı 10.000 Karakter olarak belirlemiş durumda.

Tabi ki bu gelen bilgi şu aşamada bir Sızıntı Bilgi.

Yani gerçek olup olmadığı belli değil. Ancak 10.000 Karakter sınırı için ciddi bir değişimin kapısını açabilir.

Özellikle uzun uzadıya yazmayı sevenler ya da bir bilgi vermek isteyenler genelde yazacakları şeyleri birden fazla Twit atarak yazmak zorunda kalıyorlardı.

Bu durumda da takipçiler adına daha zor takip edilen bir sistemin ortaya çıkmasına, yorum ve beğenilerin dağılmasına sebep oluyordu.

Eğer sızdırılan bu bilgi doğru ise artık Kullanıcıları tek bir mesaj içerisine 10.000 Karakter ekleyebilecek ve o şekilde paylaşım yapabilecekler.

Twitter ’da Yeni Karakter Sınırı 10.000 Olacak
Twitter ’da Yeni Karakter Sınırı 10.000 Olacak

  Twitter’dan Mesaj Atan “Security Turkey” Kullanıcına Dikkat
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Serkan YILDIRIM
Serkan YILDIRIM Sakarya Üniversitesi Mezunu, Teknoloji Market Çalışanı. Geceleri Teknoloji Dünyasına Giriyor, Sabahları Bunu Satışa Dönüştürüyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status