Pasaport Kayıt İşlemleriTwitter’ın İOS Uygulaması Android’den Daha Çok Beğeniliyor

Twitter’ın İOS Uygulaması Android’den Daha Çok Beğeniliyor

Twitter’ın en yeni tasarımı iOS uygulamasını Android’den daha çok beğeniliyor. Twitter, Android, iOS, Tweetdeck ve Twitter Lite için uygulamasına daha birleştirici bir görünüm getiren mobil uygulamalarıyla bugün önemli bir yeniden tasarım yapılacağı belirtiliyor. Geçtiğimiz yıl, Android uygulamasında yapılan bazı değişiklikler üzerine kurulu tasarımın ve uygulamanın tipografisini tazelerken, profilini yeni bir yan gezinme sekmesine taşıyacağı belirtildi. […]


’ın en yeni tasarımı uygulamasını ’den daha çok beğeniliyor.

, , , Tweetdeck ve Lite için uygulamasına daha birleştirici bir görünüm getiren mobil uygulamalarıyla bugün önemli bir yeniden tasarım yapılacağı belirtiliyor.

Geçtiğimiz yıl, uygulamasında yapılan bazı değişiklikler üzerine kurulu tasarımın ve uygulamanın tipografisini tazelerken, profilini yeni bir yan gezinme sekmesine taşıyacağı belirtildi.

Zaman çizelgesinin üst kısmındaki profil resmine dokunarak erişilebilen yeni yan sekme, profilinize, ayarlarınıza erişmenizi sağlayacak.

Uygulamanın geri kalanı, az ya da çok aynı şekilde düzenlenirken, ancak daha fazla beyaz boşluk kullanılacağı belirtiliyor.

’da, uygulama içi simgeler artık daha yumuşak, yuvarlak bir tasarıma sahipken, yanıt düğmesi bir konuşma balonu şeklinde değiştirileceği bildirildi.

Kullanıcılar tarafından daha önce kullanılan ok şeklindeki düğmenin bir önceki sayfaya silinmesini veya bir önceki sayfaya döndüğü düşünülüyordu.

’da, yeni tasarım, Twitter’un uygulama içi tarayıcısının yerini AutoFill, içerik engelleme ve Reader görünümü getiren Safari Görünüm Denetleyicisi ile değiştirilecek.

Ayrıca, öyküleri düz metin okuyucu görünümünde destekleyen makalelerde varsayılan olarak yükleme seçeneğiniz de olacak.

Şahsen, yeniden tasarımın beyaz alana biraz fazla eğildiğini düşünüyorum, ancak ilk bakışta anlık konusunda şok edici veya rahatsız edici hiçbir şey yok.

Daha kalın başlıklar hoş bir dokunuş ve hâlâ tweet’leri düzenleyemiyorsunuz.

Yeni tasarım önümüzdeki birkaç gün içinde kullanıma sunulacağı ise edinilen bilgiler arasında yerini aldı.

  Nokia Lumia Serisi İle Kötü Gidişe Dur Denildi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status