Pasaport Kayıt İşlemleriUçağa Alınmayan Note 7 İçin Havalimanlarında Değişim Noktaları Oluşturuldu

Uçağa Alınmayan Note 7 İçin Havalimanlarında Değişim Noktaları Oluşturuldu

Geçen hafta Türkiye’de hizmet sunan Hava Yolu Şirketleri tarafından Kapalı olsa dahi uçaklara alınmayacağı bildirilen Samsung Galaxy Note 7 serisi için Havalimanlarında değişim noktaları kuruldu.


Geçen hafta Türkiye’de hizmet sunan Hava Yolu Şirketleri tarafından Kapalı olsa dahi uçaklara alınmayacağı bildirilen 7 serisi için Havalimanlarında değişim noktaları kuruldu.

Bu kapsamda öncelikli olarak İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes Havaalanları Dış Hatlar Terminallerinde tarafından Note 7 Değişim Noktaları kuruldu.

tarafından kurulan bu değişim noktaları Türkiye ile eş zamanlı olarak Güney Kore, Avustralya, ABD gibi uluslararası hava trafiği yoğun olan 15 ülkede de hizmete girmiş durumda.

 

Samsung Galaxy Note 7 İade Süreci
7 İade Süreci

 

Uçaklara Note 7 İle Binmek Yasak

İlk değişim kampanyası başladığında uçaklarda Note 7 bulundurmak serbest tutulmuş ancak kullanmak, açmak, şarj etmek yasaklanmıştı.

Daha sonrasında ise cihazların tamamen toplanması kararı alındıktan sonra Uçağa Note 7 İle Binmek tamamen yasaklanmaya başlandı.

Bu durum da Note 7 sahipleri için özellikle havalimanlarında sorun yaşanması sebebiyet vermeye başladı.

 

Samsung Galaxy Note 7 İade Süreci
7 İade Süreci

 

Tüm Değişim İmkanlarından Faydalanabiliyor

Belirli havalimanlarında açılan Note 7 Değişim Birimleri üzerinden Note 7 modelini iade etmek isteyen kullanıcılar tıpkı Servislerinde olduğu gibi tüm imkânlardan faydalanabiliyor.

S7 Edge ile değişim ya da Para İadesi seçeneklerini seçebilen yolcular ayrıca bu noktalar üzerinden Note 7 içinde bulunan verilerini Yeni Cihazlarına ya da Hafıza Kartlarına kopyalayabiliyorlar.

Bu sayede uçağa binememe gibi bir sorun oluşmazken kullanıcılara Veri Yedeklemesi imkânı da sunulmuş oluyor.

Konuyla alakalı olarak açıklama yapan Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, “7 sahibi kullanıcılarımızın cihazlarını değiştirmeleri için başlattığımız kapsamlı çalışmaları, havaalanlarını kapsayacak şekilde genişletiyoruz. Havaalanlarında açmaya başladığımız destek noktaları, sadece Türk vatandaşlarına değil, ülkemizi ziyaret eden yabancı ülke vatandaşlarına da hizmet verecek. Böylece kullanıcılarımız mağduriyet yaşamadan ve güvenle planladıkları seyahatleri gerçekleştirebilecekler. Bu süreçte tüm kullanıcılarımızın göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederiz” şeklinde bir bilgilendirme yapmış oldu.

 

Galaxy Note 7
7

 

Son Değişim Tarihi 11 Kasım 2016

tarafından belirlenen ve BTK tarafından onaylanan değişim kampanyası 18 Ekim 2016 tarihi itibariyle resmen başlamış oldu.

Değişim Süreci belirlenen tarih olan 11 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek.

O süreye kadar Samsung Yetkili Servisleri üzerinden Samsung 7 serisini iade edip Para İadesi veya S7 Edge + Para İadesi olarak ödemenizi alabilirsiniz.

Note 7 Değişim Kampanyası Bilgilendirmesi

  Samsung Galaxy Note 7 Serisi Yenilenmiş Note 7 Olarak Satışa Çıkacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status