Üçlü Avantaj 1GB paketi

Avea’dan Avea kullanıcılarına kaçırılmayacak Türk Telekom ve TTNET müşterilerine çok avantajlı tarife burada.Türk Telekom’da ve TTNET’te bireysel aboneliği bulunan müşterilere %40, her  ikisinden birinde aboneliği bulunan müşterilere %20 indirim fırsatı geliyor. Avea’nın Üçlü Avantaj 1GB tarifesi ile ayda sadece ödeyeceğiniz 18 TL’ye her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika, her yöne mesajlaşacağınız 5000 SMS ve 1 GB cepten internet cebinize geliyor. Avantaja hiçbir geçiş ücreti dahi ödemeden Avea faturasız tarifelerinden çok avantajlı Üçlü Avantaj 1GB tarifesine geçip bu kampanyayı kaçırmak istemiyorsanız Avea bayilerine gitmeniz gerekir.

Sunulan Üçlü Avantaj 1GB Tarifesinde yurt içi her yöne 500 dakika, yurtiçi her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internet kullanım hakkı kazanılmaktadır. Aylık ücret, yeni hat tesisi, Avea faturasız ve tarifeye numara taşıma, tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için sadece 30 TL’dir. Ayrıca bu müşteriler kampanyaya katılabilmek için UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No’larını 5555’e SMS ile ileterek Üçlü Avantaj Kampanyasına katılabilirler. Gönderilen SMS’ten sonra müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’teki abonelikleri kontrol edilecek ve ardından her ikisinde de geçerli aboneliklerin bulunması ve SMS ile müşterilerin taaahhüt vermeleri durumunda 18TL taahhütlü fiyat, sadece bir kurumda geçerli abonelik bulunması durumunda ise 24 TL taahhütlü fiyat geçerli olacak ücrettir.

Üçlü Avantaj 1GB paketi
Üçlü Avantaj 1GB paketi

Paketiniz içerisinde kalan dakikalarınızı öğrenmek için SES, kalan SMS haklarını öğrenmek için SMS ve cepten internet hakkını öğrenmek için ise INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek tarifenizde kalanları öğrenebilirsiniz. Ayrıca güncel borç bilgisini öğrenmek için GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç gün kalan güncel tarife bilginize ulaşabilirsiniz.

Üçlü Avantaj 1GB paketi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir