Pasaport Kayıt İşlemleriUcuz iPhone Söylentisine Apple’dan Jet Yalanlama

Ucuz iPhone Söylentisine Apple’dan Jet Yalanlama

Son günlerde oldukça sık bir şekilde anılmaya başlanılan ve bizimde sayfalarımıza taşıdığımız Ucuz Apple iPhone modeli iddiaları karşısında Apple firmasından jet bir yalanlama geldi. Apple Global Pazarlama Kıdemli Başkan Vekili Phil Schiller, meraklı bekleyişi hayal kırıklığıyla sonuçlandıracak o açıklamayı yaptı: “Ucuz akıllı telefonlar ne kadar popüler olursa olsun, bu hiçbir zaman Apple ürünlerinin geleceği olmayacak. […]


Son günlerde oldukça sık bir şekilde anılmaya başlanılan ve bizimde sayfalarımıza taşıdığımız Ucuz modeli iddiaları karşısında firmasından jet bir yalanlama geldi.

Global Pazarlama Kıdemli Başkan Vekili Phil Schiller, meraklı bekleyişi hayal kırıklığıyla sonuçlandıracak o açıklamayı yaptı:

“Ucuz akıllı telefonlar ne kadar popüler olursa olsun, bu hiçbir zaman ürünlerinin geleceği olmayacak. Esasen, ’ın pazar payı sadece yüzde 20 civarında olsa da, kârın yüzde 75’i bize ait.”

Bu açıklamadan da görebileceğimiz gibi Apple firması şu aşamada 1’e üretip 10’a satma çalışmasını çok iyi başarıyor ve bundan da kopma gibi bir düşüncesi yok.

Ucuz iPhone Söylentisine Apple’dan Jet Yalanlama
Söylentisine Apple’dan Jet Yalanlama

Pazardaki %20 paya rağmen pazardaki karın %75 gibi bir miktarını egale etmek sizin de aklınızdan geçen cevap gibi Ucuz Maliyet – Yüksek Fiyat stratejisi sayesinde oluyor.

Fiyatını yüksek tutarak kendisini bir Prestij Ürünü olarak göstermeyi başaran ve modelleri bu sayede firmayı daha büyük bir kar sisteminin içerisine sokmuş oluyor.

  Gazetelerim Uygulaması İle Akıllı Telefonunuzdan Günlük Gazete Okuyun

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status