Ultra Dayanıklı Samsung Galaxy Xcover 4S Pazara Sunulmaya Hazır

İlk modelleri ülkemizde Bimeks tarafından satılan ancak sonrasında ülkemize pek de uğramayan Xcover serisinin yeni modeli Samsung Galaxy Xcover 4S için geri sayım başladı.

Dayanıklılık noktasında sınırları zorlayan ve ülkemizde de zorlu şartlar altında çalışan tüketiciler tarafından oldukça fazla beğenilen Samsung Galaxy Xcover ailesinin yeni modeli 4S serisi yakında duyurulacak.

Cihazla alakalı olarak bazı Teknik Özellikler de basına sızmış durumda. Ancak baştan belirtelim çok üst düzey bir cihaz sizleri beklemiyor.

Samsung Galaxy Xcover 4S Tasarım

Samsung Galaxy Xcover 4S Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Cihaz IP68 sertifikası ile birlikte 1.5 Metreye kadar suya dayanıklılık gösterebiliyor. Ayrıca Askeri Standart olarak geçen MIL-STD 810G sertifikası ile de darbelere ve toza karşı da askeri seviyede bir dayanıklılık sunuyor.

Zaten Xcover ailesinin temel yapısı da dayanıklı bir dış kasaya sahip olması ve zorlu koşullar altında çalışabilmesi.

Exynos 7885 serisi bir yonga setine sahip olan cihazda 3 GB Ram Bellek ve 32 GB Dâhili Depolama alanı kendisine yer bulmuş durumda.

Arka kısımda 16 MP çözünürlüğüne sahip bir kamerası bulunan cihazın ön kısmında ise 5 MP değerinde bir Selfie kamera tercih edilmiş.

5 inçlik 1280*720 piksel çözünürlüğe sahip HD ekrana sahip olan cihazda eski Samsung modellerinin çizgileri kendisine yer bulmuş.

2.800 mAh’lik batarya ile ortalama olarak 1 günlük bir batarya ömrü sunması beklenilen cihaz 250 EURO fiyat etiketi ile birlikte 12 Haziran 2019 tarihin de Avrupa pazarında satışa çıkacak.

Türkiye’de ise yakın dönemde Samsung Galaxy Xcover 4S modelini görebilir miyiz bilemiyoruz.

 

Samsung Galaxy Xcover 4S

 

Ultra Dayanıklı Samsung Galaxy Xcover 4S Pazara Sunulmaya Hazır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir