Ünlü Youtuber Ev Yapımı Uçan Bisiklet Yaptı

2 Milyondan fazla takipçisi bulunan Youtuber Colin FURZE son videosunda Ev Yapımı Uçan Bisiklet yaptı ve yerden havalanmayı başardı.

Kanalı üzerinden ilginç icatlara imza atan ve farklı işler yaparak ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Youtuber Colin FURZE son videosunda evde bulabileceğiniz malzemeleri kullanarak hazırladığı Uçan Bisikleti kullanmayı ve yerden kaldırarak ilerletmeyi başardı.

Tabi ki yapılan çalışmanın sadece Eğlence ve Youtube amaçlı olduğunu belirtelim.

Çünkü sonuçta hiçbir şekilde hesaplama yapılmadan ortaya çıkan ve sizi havada tutmayı amaçlayan bu tarz ürünler ciddi anlamda sakatlıklar doğurabilmektedir.

 

Colin Furze - Uçan Bisiklet
Colin Furze – Uçan Bisiklet

 

Uçan Bisikletin Sponsoru Ford Oldu

Yüksek sayıda Takipçisi bulunduğu için artık neredeyse Sponsorsuz Video Çekmeyen Youtuber bu videosunda hazırladığı Uçan Bisiklet için de Malzeme Giderleri ve Reklam Çalışması için Ford firması ile anlaşmış durumda.

Uzun süre dengede durmanın ciddi anlamda sorun olduğu hatta Youtuber tarafından yapılan denemelerde de dengenin sağlanmasının çok sıkıntılı olduğu bu aracın belki ilerleyen yıllarda daha stabil versiyonlarını yollarda görebiliriz.

İşte Ev Yapımı Uçan Bisiklet ile alakalı olarak Youtuber tarafından çekilen ve Youtube üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulan videolar.

Ve son bir uyarı.

Bu tarz videoları görerek kendi başınıza bir şeyler yapmaya kalkmayın.

Sonrasında zararlı çıkan yine siz olursunuz.

 

Ünlü Youtuber Ev Yapımı Uçan Bisiklet Yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir