Vadi İstanbul AVM’de Açılacak Olan Mi Store İçin Tarih Netleşti

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Vadi İstanbul AVM ’de çalışmalarına başlanan Mi Store için nihayet beklenen açılış tarihi paylaşıldı.

Xiaomi ürünlerinin Türkiye Distribütör Garantisi altında satışının yapılacağı ve ülkemizdeki ilk Mi Store ünvanını taşıyan mağaza 16 Eylül 2018 Pazar günü Saat 12:00’de kapılarını müşterilerine açacak.

AVM’nin açılması ile müşteri kabulüne başlayacak olan Mi Store henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da ilk birkaç gün açılışa özel fiyatlar ile Xiaomi severleri memnun edecektir.

 

İkinci Mağazası Forum İstanbul AVM’de Açılacak

Yine yapılan açıklamalara göre ilk mağazasından sonra firma ikinci mağazayı da Forum İstanbul AVM’de açıyor olacak.

Ancak bu mağazanın ne zaman açılacağı ile alakalı şu aşamada herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmamış durumda.

 

Türkiye Vadistanbul AVM Mi Store

 

Vadi İstanbul AVM’ye Ulaşım Nasıl Sağlanıyor? Vadi İstanbul Nerede?

Vadi İstanbul AVM Adres: Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No:109/C Sarıyer İstanbul

0 212 330 38 38 – info@vadistanbulavm.com

 

Otobüs İle Ulaşım

  • Vadistanbul Durağı
  • 47L Binevler-Hacıosman Metro
  • 41Y Ayazağa-Kağıthane-Yenikapı
  • Evyap Cami Durağı
  • 48L Göktürk-4. Levent Metro
  • 41 SM Ayazağa Garajı-4. Levent Metro

 

Havaray İle Ulaşım

Türkiye’nin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul AVM’ye kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Araba İle Ulaşım

Havalimanı Yönü: E-6 FSM köprüsü istikametinde. Ali Sami Yen Spor Kompleksi çıkışına girin. Yol üçe ayrılıyor en soldan Ali Sami Yen Spor Kompleksi yönüne devam edin, yan yolda Kemerburgaz-Ayazağa tabelasını takip edin. Ali Sami Yen Spor Kompleksini geçtikten sonra Vadistanbul tabelasından sağa dönün. Yol bitiminden sağa döndükten yaklaşık 100 m sonra Vadistanbul AVM tabelasından U dönüşü yaptığınızda Vadistanbul AVM sağınızda Kalacak.

 

Beşiktaş Yönü: Barbaros Bulvarı üzerinden, Büyükdere Cad. istikametine devam edin. Havalimanı-Edirne Tabelasını takip Edin. yan yolda Kemerburgaz-Ayazağa tabelasını takip edin. Ali Sami Yen Spor Kompleksini geçtikten sonra Vadistanbul tabelasından sağa dönün. Yol bitiminden sağa döndükten sonra yaklaşık 100 m sonra Vadistanbul AVM tabelasından U dönüşü yaptığınızda Vadistanbul AVM sağınızda kalacak.

 

Sarıyer Yönü: Büyükdere caddesi üzerinden Eski Büyükdere caddesi istikametinde sağa dönün. Ayazağa-Kağıthane-Kemerburgaz tabelasını takip edin. Yaklaşık 2 km sonra Vadistanbul AVM alt geçidini göreceksiniz. AVM sağınızda kalacak.

 

2. Köprü Yönü: FSM köprüsünden E-6 yönünde devam edin, Ali Sami Yen Spor Kompleksi /Ayazağa/Beşiktaş/Sarıyer çıkışına girin, yan yolda Kemerburgaz-Ayazağa tabelasını takip edin. Ali Sami Yen Spor Kompleksini geçtikten sonra Vadistanbul tabelasından sağa dönün. Yol bitiminden sağa döndükten yaklaşık 100 m sonra Vadistanbul AVM tabelasından U dönüşü yaptığınızda Vadistanbul AVM sağınızda kalacak.

 

Kemerburgaz Yönü: Kemerburgaz-Cendere Yolu yönünü takip edip. Yaklaşık 10 KM sonra Vadistanbul AVM sağınızda kalacak.

Vadi İstanbul AVM’de Açılacak Olan Mi Store İçin Tarih Netleşti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Ses problemi var cihazda karşı taraf ses gelmiyo diyo bozuk geliyo 3 defa servise gitti çözüm yok aynı bı yardım edin napiyon 3aylık cihaz

    Cevapla