Pasaport Kayıt İşlemleriVerizon, İlk LTE Özellikli Telefonu Kullanıcılarına Açtı

Verizon, İlk LTE Özellikli Telefonu Kullanıcılarına Açtı

LG Exalt LTE, Verizon’un ilk 4G LTE temel telefonudur. Şık, kompakt bir vücut, 3.0 inç ekran ve büyük dokunmatik düğmelerle sahip olduğundan, görmek daha kolaydır ve kullanımı da kolaydır. HD Ses desteği, yüksek çözünürlüklü dijital ses sağlar. Yüksek kaliteli hoparlör ve işitme yardımıyla, sesli ve net görüşmelerinizi duyabilirsiniz. Yerleşik text-to-speech, kısa mesajlarınızı bile yüksek sesle […]


LG Exalt LTE, Verizon’un ilk 4G LTE temel telefonudur. Şık, kompakt bir vücut, 3.0 inç ekran ve büyük dokunmatik düğmelerle sahip olduğundan, görmek daha kolaydır ve kullanımı da kolaydır. HD Ses desteği, yüksek çözünürlüklü dijital ses sağlar. Yüksek kaliteli hoparlör ve işitme yardımıyla, sesli ve net görüşmelerinizi duyabilirsiniz. Yerleşik text-to-speech, kısa mesajlarınızı bile yüksek sesle okuyabilirsiniz. Önemli olan anıları yakalamak için net, net fotoğraflar çekin ve 5 MP’lik bir kamera ile HD videoyu çekmenizi sağlar.

Bu hafta, Verizon yeni bir telefon yayınladı. LG Exalt LTE olarak adlandırılan, ve yalnızca Verizon’un 4G LTE ağına bağlanıyor. Bu telefon görüşmeleri için hiçbir 3G şebeke seçeneği bulunuyor. Bu telefon, şirket içinde sadece ilk önce kullanılacak tasarıma sahip ve internete bağlanan telefonlardan değiller.

  4G İhalesinde Beklenen Son… İhale Ertelendi

Bu telefon için modern pazardan kimin veya genel olarak aptal kapaklı telefonların kimin alacağından tamamen emin değilim. Ancak, belki de internetten bıkkın insanlar, sürekli kötü haberlere sahip oldukları ve zihinsel sağlıklarını olumsuz yönde etkilediklerini düşündükleri için bu telefona sahip oluyorlardır, bilemiyorum.

Yine de, size spesifikasyonlar vereceğim: 400 x 240 çözünürlüklü 3 inç LCD ekrana sahip olan bir telefon modeli olan LG Exalt LTE modeli Verizyon, bazı yerlerde sadece şirket telefonu olarak kullanılıyor.

Ayrıca, Exalt, 1,470mAh pil, 5 megapiksel arkada bulunan kamera (üzgünüm selfie çekecek mantığım yok güdülmüş olabilir!) ve 8GB bellek içeriyor. Exalt’ın satış fiyatı 168 dolardan kullanıcılara sunuluyor. Bu arada, hala akıllı bir telefonun Stateside’yi göstermesini bekliyorum. Samsung, Çin’de sattığı bazı modeller üretiyor, ancak bunlar gelişmemiş durumda. Belki Samsung, insanların flip telefon tasarımının üstünde olduğunu düşünüyor? Durumun böyle olduğunu sanmıyorum.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status