Verizon’a Özel Sony Xperia Z3v Duyuruldu

Verizon’a Özel Sony Xperia Z3v Duyuruldu

Sony tarafından Amerikalı Mobil Operatör Verizon için özel olarak hazırlanan Sony Xperia Z3v modeli resmi olarak tanıtıldı. Donanım Bakımından neredeyse Sony Xperia Z3 modeli ile aynı olan Sony Xperia Z3v serisinde değişen şeyler ise 3.100 mAh’lik batarya yerine 3.200 mAh’lik batarya kullanılmış olması, Cihazdaki Verizon logosu ve Kablosuz Şarj Desteğinin sunulmuş olması. Diğer donanımları aynı […]


Sony tarafından Amerikalı Mobil Operatör Verizon için özel olarak hazırlanan Z3v modeli resmi olarak tanıtıldı.

Donanım Bakımından neredeyse Z3 modeli ile aynı olan Z3v serisinde değişen şeyler ise 3.100 mAh’lik batarya yerine 3.200 mAh’lik batarya kullanılmış olması, Cihazdaki Verizon logosu ve Kablosuz Şarj Desteğinin sunulmuş olması.

Diğer donanımları aynı tutulan modelin Yazılım olarak ise biraz farklı bir yapıda pazara çıkması bekleniyor.

Yine Android 4.4.4 Kit Kat İşletim Sistemine sahip olacak olan Sony Xperia Z3v serisinde Verizon firması tarafından kullanıcılarına sunulması beklenilen ek yazılımlar yer alıyor olacak.

Verizon’a Özel Sony Xperia Z3v Duyuruldu
Verizon’a Özel Sony Xperia Z3v Duyuruldu

Xperia Z3v Ne Kadara Satılacak?

Modelin 24 aylık Sözleşmeli Satış ile 199 Dolardan Verizon Müşterilerine satılacağı bilgisi firma tarafından sunuldu. Yani ülkemizdeki ortalama fiyat ile 24 Aylık Verizon Sözleşmesi imzalayan kullanıcılar Sony Xperia Z3v serisine sadece 450 TL gibi bir fiyattan satılmış olacak.

23 Ekim 2014 tarihinde Verizon Satış Noktalarından satışa çıkacak olan modeli tabi ki Amerika dışındaki kullanıcılar direkt olarak satın alamayacak.

  Sony Xperia Honami İle 4K Video ve 20 MP Kamera Deneyimi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status