Pasaport Kayıt İşlemleriVestel Akıllı Telefon Modelleri Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor

Vestel Akıllı Telefon Modelleri Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor

Vestel IFA 2013 fuarında 3 adet Akıllı Telefon modelini basın ile paylaştı ve 2013 yılından sonra Akıllı Telefon pazarında da kendisine bir yol çizdiğini göstermiş oldu. Henüz satışa çıkma aşamasında olmayan ve üzerindeki geliştirmeler devam eden Vestel Akıllı Telefonları temelde SnapDragon İşlemci İlesine sahip işlemcilere sahip olacaklar. İlk etapta 4.3, 4.7 ve 5.0 inçlik 3 […]


IFA 2013 fuarında 3 adet Akıllı Telefon modelini basın ile paylaştı ve 2013 yılından sonra Akıllı Telefon pazarında da kendisine bir yol çizdiğini göstermiş oldu.

Henüz satışa çıkma aşamasında olmayan ve üzerindeki geliştirmeler devam eden Akıllı Telefonları temelde SnapDragon İşlemci İlesine sahip işlemcilere sahip olacaklar.

İlk etapta 4.3, 4.7 ve 5.0 inçlik 3 adet model ile pazara çıkmayı planlayan ilerleyen süreçte modelleri arasına yeni üyeleri de katmayı amaçlıyor.

Şu aşamada belli bir oranda Yerli Üretim damgası ile pazara çıkacak olan modellerin birkaç yıl içerisinde %60 oranında Türk Sermayesi ile üretilmesi ve pazara sürülmesi beklentileri mevcut.

Vestel Akıllı Telefon Modelleri Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor
Vestel Akıllı Telefon Modelleri Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor

Henüz Fiyat noktasında da bir açıklama yapmayan Vestel bir anlamda IFA 2013 fuarını bir anlamda iyi bir reklam olarak kullanmış durumda. Birkaç ay içerisinde pazara süreceği modeller için de bir anlamda yer etmiş durumda.

 

  Toshiba TV Bölümünü Hisense Firmasına Sattı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status