Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası ve Ürün Kurulum Detayları

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası ve Ürün Kurulum Detayları

Vestel markalı ürünler hakkında bilgi almak için ulaşmanız gereken Müşteri Hizmetleri Numarasını, Ürün Kurulumları ve Teknik Servis Süreçleri ile alakalı olarak aramanız gereken numaraları sizler için bir araya getirdik.yorumlar.net

markalı ürünler hakkında bilgi almak için ulaşmanız gereken Müşteri Hizmetleri Numarasını, Ürün Kurulumları ve Teknik Servis Süreçleri ile alakalı olarak aramanız gereken numaraları sizler için bir araya getirdik.

Zorlu bünyesinde ülkemizde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran firması Akıllı Telefon, Televisyon ve Beyaz Eşya başta olmak üzere birçok farklı sektörde ürünler üretmektedir.

Bu ürünlerin gerek Teknik Servis İşlemleri gerekse de Cihaz Kurulum İşlemleri bünyesi altında faaliyet gösteren Teknik Noktalar üzerinden yapılmaktadır.

 

Vestel TV, Beyaz Eşya, Ankastre ve Klima Kurulumları

Vestel TV ve Beyaz Eşya Ürünleri ile Klima ve Ankastre gibi ürünlerde ilk kurulum Ücretsiz olarak Vestel Teknik Servis birimi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Alınan ürün ilk kurulumdan sonra farklı bir noktada yeniden kurulacaksa bu durumda servisler Ücret Talebinde bulunmaktadırlar.

 

Vestel Cihaz Kurulum Numarası: 0850 222 4123

Yetkili Teknik Servisler: https://www.vestel.com.tr/vestelservisleri

 

Vestel Küçük Ev Aletleri ve Mobil Ürünlerde ne yazık ki bir Kurulum Desteği sunulmamaktadır.

Vestel Servisleri kurulum için adrese geldiklerinde adreste olmanız ve kurulum yapılacak cihaz ile alakalı diğer detayları ayarlamış olmanız gerekecektir.

Örneğin su girişleri ve çıkışları henüz yapılmamış bir alanda Çamaşır Makinası veya Bulaşık Makinası kurulumu yapılamayacaktır.

 

Vestel Müşteri Hizmetleri ve Servis Süreci

Vestel tarafından tüm Teknik Servis İşlemleri ve Müşteri Hizmetleri işlemleri tek bir telefon numarası üzerinden yürütülmektedir.

Vestel markalı ürünlerde yaşanan arızalarda yakınınızda bulunan bir Vestel Teknik Servis Noktasına direkt olarak gidebilir ve süreçlerin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yine bulunduğunuz bölgede hizmet sunan Vestel Bayilerine de ulaşarak teknik destek alabilmeniz de belli bir noktaya kadar mümkündür.

 

 

Vestel Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis Numarası: 0850 222 4123

Yetkili Teknik Servisler: https://www.vestel.com.tr/vestelservisleri

 

  Kırık veya Arızalı Telefonunu Getir Vestel Z10 İçin 200 TL İndirim Kazan
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status