Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası ve Ürün Kurulum Detayları

Vestel markalı ürünler hakkında bilgi almak için ulaşmanız gereken Müşteri Hizmetleri Numarasını, Ürün Kurulumları ve Teknik Servis Süreçleri ile alakalı olarak aramanız gereken numaraları sizler için bir araya getirdik.

Zorlu bünyesinde ülkemizde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Vestel firması Akıllı Telefon, Televisyon ve Beyaz Eşya başta olmak üzere birçok farklı sektörde ürünler üretmektedir.

Bu ürünlerin gerek Teknik Servis İşlemleri gerekse de Cihaz Kurulum İşlemleri Vestel bünyesi altında faaliyet gösteren Teknik Noktalar üzerinden yapılmaktadır.

 

Vestel TV, Beyaz Eşya, Ankastre ve Klima Kurulumları

Vestel TV ve Beyaz Eşya Ürünleri ile Klima ve Ankastre gibi ürünlerde ilk kurulum Ücretsiz olarak Vestel Teknik Servis birimi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Alınan ürün ilk kurulumdan sonra farklı bir noktada yeniden kurulacaksa bu durumda servisler Ücret Talebinde bulunmaktadırlar.

 

[stextbox id=”info”]

Vestel Cihaz Kurulum Numarası: 0850 222 4123

Yetkili Teknik Servisler: https://www.vestel.com.tr/vestelservisleri

[/stextbox]

 

Vestel Küçük Ev Aletleri ve Mobil Ürünlerde ne yazık ki bir Kurulum Desteği sunulmamaktadır.

Vestel Servisleri kurulum için adrese geldiklerinde adreste olmanız ve kurulum yapılacak cihaz ile alakalı diğer detayları ayarlamış olmanız gerekecektir.

Örneğin su girişleri ve çıkışları henüz yapılmamış bir alanda Çamaşır Makinası veya Bulaşık Makinası kurulumu yapılamayacaktır.

 

Vestel Müşteri Hizmetleri ve Servis Süreci

Vestel tarafından tüm Teknik Servis İşlemleri ve Müşteri Hizmetleri işlemleri tek bir telefon numarası üzerinden yürütülmektedir.

Vestel markalı ürünlerde yaşanan arızalarda yakınınızda bulunan bir Vestel Teknik Servis Noktasına direkt olarak gidebilir ve süreçlerin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yine bulunduğunuz bölgede hizmet sunan Vestel Bayilerine de ulaşarak teknik destek alabilmeniz de belli bir noktaya kadar mümkündür.

 

 

[stextbox id=”info”]

Vestel Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis Numarası: 0850 222 4123

Yetkili Teknik Servisler: https://www.vestel.com.tr/vestelservisleri

[/stextbox]

 

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası ve Ürün Kurulum Detayları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 6 Ağustos 2019, 09:35

  Ankastre seti aldım antalya döşemealtı bayiden davlumbaz yeni ürün gelecek diye 1 ay bekledim şimdide servis 20 25 gündür bir türlü kuruluma gelmiyor bir daha vestelmi sakın

  Cevapla
 2. 30 Nisan 2018, 10:40

  Slm 1 ay once s8plus aldim.. telefondan memnunum bataryasinin cabuk bitmesi dışında.. 350 mah bataryanin 24 saat bile dayanmamasi normal mi sizce? Ayrıca tlf yi hep tasarruf modunda tutuyorum.. gunde sadece 3 veya 4 saat internet ve oyuna giriyorum.. lutfen cevaplayin..

  Cevapla
  • Normal bir durum. 24 saat dayanana nadir cihaz var. Onların da bataryaları genelde 4.000 – 5.000 mah.
   3-4 saat internet ve oyun zaten cihazın bataryasını sömürmek için yeterli.

   Cevapla