Vestel Tablet İçin “Ben Vestel Değil miyim?” Reklam Filmi

Türkiye’de Beyaz Eşya ve TV pazarından sonra Akıllı Telefon ve Tablet PC pazarına da Venüs Markası ile giriş yapan Vestel firması oldukça ilginç bir reklam ile tüketici karşısına çıktı. Vestel Tablet PC modelini ön plana çıkarmayı amaçlayan ve Venüs Markasına duyulan güveni arttırmaya çalışan Vestel firması farklı bir reklam mantığı ile kullanıcıların akıllarında yer edinmeye […]Türkiye’de Beyaz Eşya ve TV pazarından sonra Akıllı Telefon ve Tablet PC pazarına da Venüs Markası ile giriş yapan firması oldukça ilginç bir reklam ile tüketici karşısına çıktı.

Tablet PC modelini ön plana çıkarmayı amaçlayan ve Venüs Markasına duyulan güveni arttırmaya çalışan firması farklı bir reklam mantığı ile kullanıcıların akıllarında yer edinmeye çalışıyor.

Vestel Tablet PC’nin ağzından sorulan sorular ve diğer ürünlerden gelen cevaplar üzerine kurgulanan bir reklam olan “Ben Vestel Değil miyim” isimli reklam TV Kanalları ve İnternette dönmeye başladı.

 

İtici Bir Reklam Olmuş

Açıkçası şahsi bir fikir sunacak olursam reklam bana çok itici geldi.

Reklamda yapılan konuşmalar Türk Filmlerinden Fırlamış Replikler üzerine kurgulanmış durumda. Ve sorulan sorular temelde Vestel Ürünlerinin hepsini yüceltmek bazlı kullanılmış durumda.

Yapı olarak İzleyiciye Daha Şirin görünecek bir sistem üzerinden ilerlemek daha mantıklı olabilirdi. Bu sistemle sanki Vestel Dünya Lideridir algısı oluşturulmaya çalışılmış ancak bunda da başarılı olunamamış gibi geldi.

Tabi ki bu şahsi fikrim. Sizde aşağıdaki reklamı izleyerek Fikirlerinizi Beyan Edebilirsiniz.

Vestel Tablet İçin Ben Vestel Değil miyim Reklam Filmi
Vestel Tablet İçin Ben Vestel Değil miyim Reklam Filmi

 

“Ben Vestel Tablet. Soruyorum size: BEN VESTEL DEĞİL MİYİM?” Reklam Filmi

  Türk Telekom Venüs V5 Modeli 12 Ay Taksitle Satışa Sunuldu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status