Viddy Uygulaması App Store’da En Çok İndirilen Uygulama Oldu

Apple tarafından iPad ve iPhone serisine uygulama sağlaması için kurulan ve günde milyonlarca içerik indirilen App Store Mağazasında bu haftanın en sevilen ve en çok indirilen uygulaması Video Düzenleme Uygulaması olan Viddy oldu.

Fotoğraf Düzenleme Uygulamalarının bir anda çığ gibi büyümesi, Instagram Uygulamasının Facebook grubuna 1 Milyar Dolar gibi bir rakamdan satılması bu alana yönelen uygulama sayısının da artmasına sebep oldu.

Viddy Uygulaması Kullanıcılara Nasıl Bir Deneyim Sunuyor?

Viddy isimli uygulamada fotoğraf düzenleme uygulamalarını biraz daha ileriye taşınmış bir uygulama olarak karışımıza çıkıyor. Filtreleme yaparak çekilen videolar üzerinde oynama yapmanıza olanak sağlayan uygulama Ücretsiz olarak App Store üzerinden dağıtımda. Ancak bazı filtrelere sahip olabilmek ve daha fazla oynama yapabilmek için bir miktar ödeme yapmanız ve Pro sürüme geçmeniz gerekiyor.

Uygulama kullanım olarak oldukça basit bir ara yüze sahip. Bu sebeple indirip birkaç dakika karıştırmanız neler yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Facebook Viddy’nin Peşinde

Facebook Grubu Instagram Uygulamasının hemen sonrasında pazarda hızlı bir büyüme içerisine giren Viddy Video Düzenleme Uygulamasının da peşine düşmüş gibi görünüyor.

Hatta birçok dedikoduya göre bir hafta içerisinde Apple Store üzerinden 300.000 den fazla indirilme sayısına ulaşmayı başaran Viddy’nin 2-3 hafta içerisinde Instagram ile birlikte Facebook çatısı altındaki yerini alacağı kesinleşmiş durumda.

Tabi ki tüm bu söylemler bir dedikodudan ibaret. Yakın dönemde App Store üzerinden indirilme rekoru kıran uygulamanın Android sürümünü de bekliyor ve ilerleyen dönemde uygulamanın başarısını takip altına alıyoruz.

Uygulamayı App Store üzerinden indirebileceğiniz gibi aşağıdaki link üzerinden de indirip cihazınıza kurabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Apple Video Düzenleme Uygulaması Viddy
Apple Video Düzenleme Uygulaması Viddy

 

 

Viddy Uygulaması App Store’da En Çok İndirilen Uygulama Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Bende tam olarak bunun gibi bir uygulama arıyordum. Yalnzı araıdığım program android uyumlu olmalı. Sizin bildiğiniz bu tür bir android programı var mı?

    Cevapla