Vodafone 10 TL Katla Kazan Kampanyası (10 TL’ye 50 TL – 100 TL – 150 TL – 200 TL Kazanma İmkanı)

Vodafone Katla Kazan Kampanyasında yeni düzenleme yapılmıştır. Yeni kampanya için : http://www.cepavantaj.com/vodafone-5-tl-katla-kazan-kampanyasi-5-tl%E2%80%99ye-50-tl-100-tl-150-tl-200-tl-kazanma-imkani.html

 

 

Vodafone’dan Faturasız hatlar için yeni bir kampanya başlıyor. Kampanya kapsamında 10 TL karşılığında ilk seferinde 50 TL, ikinci seferinde 100 TL, üçüncü seferinde 150 TL, dördüncü seferinde 200 TL kazanıyorsunuz. Hem de verilen dakikalar Heryöne kulanılabiliyor.

7 Şubat – 21 Mart tarihleri arasında geçerli olacak bir kampanya olan Katla Kazan Kampanyası Vodafone tarafından sadece Ön Ödemeli hatlara sunulan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında yer almak için “KATLA” yazıp 1616’ya Kısa Mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kampanyaya katılan abonelerimiz,

· İlk katılımda 10 TL karşılığı 50 TL ,

· İkinci katılımda 10 TL karşılığı 100 TL ,

· Üçüncü katılımda 10 TL karşılığı 150 TL,

· Dördüncü ve sonraki katılımlarda ise 10 TL karşılığı 200 TL kazanabiliyor!

Kısacası kampanyaya katılan abonelerimiz, 10 TL vererek her katılımda daha fazla TL kazanabilecek, kazanılan TL’ler katlanarak artacak! Dört kere kampanyaya katılan abonelerimiz kampanya boyunca katıldıkça 10 TL karşılığı 200 TL kazanmaya devam edebilecek. Hem de katılım kısıtlaması olmadan!

10 TL karşılığı alınan TL’ler abonenin kendi tarife fiyatlarından heryöne konuşmalarda kullanılabilecek ve 1 hafta boyunca geçerli olacak. Abonelerimiz kampanyaya istedikleri kadar katılabilirler. Her katılımda kazandıkları promosyon miktarı daha fazla olacak, böylece daha fazla katılan, daha fazla TL kazanacak

Abonelerimiz kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini ücretsiz sorgulamak için *123#1616 yazarak arama tuşuna basabilirler.

Aboneler 10 TL karşılığında hediye TL’ler almak için her seferinde “KATLA” yazıp 1616’ya ücretsiz SMS göndererek kayıt olmalıdır. Gönderdikleri SMS’ten sonra bakiyelerinden 10 TL düşecek ve karşılığında 1 hafta geçerli olacak hediye TL miktarı hatlarına yüklenecektir.

ESASLAR :

 • Bireysel ön ödemeli aboneler 7 Şubat – 21 Mart arası bakiyelerinden alınan her 10 TL karşılığında hediye TL’ler kazanacaklardır. Hediye TL’ler yalnızca yurtiçi heryöne ses amaçlı kullanılır.
 • Hediye TL miktarını harcama, hesaptan 10 TL düşüldükten 1 hafta sonrasında saat 23:59’da sona ermektedir. 1 hafta sonrasında kullanmayan TL’ler silinecektir.
 • Abonelerin, kampanyaya belirtilen tarih aralığında katılım sıklığına ilişkin herhangi bir kısıtları bulunmamaktadır. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
 • Bireysel ön ödemeli aboneler, belirtilen tarih aralığında “KATLA” yazarak 1616’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirler. Aboneler 10 TL’lik her katılım için ayrı ayrı kayıt olmak zorundadır. Örneğin 4 defa kayıt olan bir abone, toplam 40 TL karşılığında, ilk 10 TL karşılığında 50 TL, ikinci 10 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 10 TL karşılığında 150 TL, dördüncü 10 TL karşılığında 200 TL kazanır.
 • Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi ses çağrılarını içerir. Data kullanımları, SMS kullanımları, roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, WAP dahil değildir.
 • Hediye kazanılan 1 haftalık dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta) veya devir yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Böyle bir durumda abone kampanyaya ancak tekrar kayıt olarak baştan başlayabilirler.
 • Bireysel ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini sorgulamak için *123#1616 yazarak arama tuşuna basabilirler. Bakiye sorgulama ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL / dakikalar transfer edilemez.
 • Kampanya kazanma süresinde her tarifenin kendi TL ve dakika atış periyodu geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL’lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri 1 hafta süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL’ler “Ön Ödemeli Abonelerin Bakiye İadesi” kapsamında iade edilemez.

Vodafone 10 TL Katla Kazan Kampanyası (10 TL’ye 50 TL – 100 TL – 150 TL – 200 TL Kazanma İmkanı)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum

 1. merhaba arkadaşlar ben az önce hattıma 10 tl yükledim 7 tl hesabımdan düşürüldü niye öyle olduğunu anlayamadım hangi kampanmayaya kaydım var nasıl öğrenebilirim yada kaydımı nasıl silebilirim yardımcı olurmusunuz rica etsem

  • En kesin bilgiyi 0542 444 0 542 nolu hatta arayarak alabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerini arayarak birkaç kez sıfıra basın direkt olarak sizi temsilciye bağlar. 30 yada 35 kuruş ücreti var aramanın.

 2. Bende Katla Kazan 10TL yapıyordum. Bugün tekrar yapalım dedik reklamlarda 5TL diye yenilendi diyordu zaten. Öğrendik ki Vodafone Çalım atmış, Bu sefer her yöne değil Sadece Vodafonlularla diye kampanyayı çevirmiş. Haberiniz olsun boşu boşuna girmeyin eğer benim gibi her yöne konuşuyorsanız!

  Cevapla
  • Evet arkadaşlar ani bir değişiklik ile Vodafone tarifeyi değiştirdi. artık 5 Tl alıyor ve sadece Vodafone İçi görüşme imkanı sunuyor.

   Cevapla
 3. kampanya bitti vodafone sahtekarlık yaptı artık heryöne değil sadece vodafonelilere arayabilirsiniz 5 tl karşılığında 50 tl veriyor ama heryöne değil milletle alay ediliyor nerde bu devlet nerde bu millet kampanya 21 martta sona erecekdi dün sona erdirdiler

  Cevapla
 4. katıldım pişmanım heryöne demişsiniz 10 tl düşecek demişsiniz 5 tl düştü bakiye öğrenmeye tuşluyorum hesabınızda bonus puan yok diyor anlamadım bişey ben bu işten!!!…

  Cevapla
  • Abonelik esnasında bir sıkıntı yaşanmıştır. 5 TL düşmememsi lazım. Müşteri Hizmetlerini arayarak kontrol ettirin. Başka bir şey için ödeme alıonmıştır büyük ihtimalle.