Vodafone 5 TL Katla Kazan Kampanyası (5 TL’ye 50 TL – 100 TL – 150 TL – 200 TL Kazanma İmkanı)

Vodafone yeni 5 TL yükle Katla Kazan kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında hattınızdan 5 TL kesilerek ilk gönderimde 50 TL, İkinci gönderimde 100 TL, Üçüncü gönderimde 150 TL ve 4. gönderimde 200 TL kazanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında kazanılan bakiyeler Sadece Vodafone İçi aramalarda kullanılabiliyorlar…

15 Mart – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında devam edecek olan yeni Katla Kazan Kampanyası ile abonelerimize artık 10 TL yerine 5 TL’lerini katlayarak, 4 katılımda toplam 500 TL kazanma fırsatı veriyoruz! Üstelik abonelerimiz bu 500 TL ile kendi seçtikleri tarife fiyatlarından Vodafonelu sevdikleriyle bol bol konuşabilecekler.

Kampanyaya katılım için “KATLA” yazıp 1616’ya ücretsiz SMS göndermek yeterli!

Kampanyaya katılan abonelerimiz,

· İlk katılımda 5 TL karşılığı 50 TL ,

· İkinci katılımda 5 TL karşılığı 100 TL ,

· Üçüncü katılımda 5 TL karşılığı 150 TL ,

· Dördüncü ve sonraki katılımlarda ise 5 TL karşılığı 200 TL kazanabiliyor!

KAMPANYA DETAYLARI

Diğer operatörlerde olduğu gibi kampanyaya katılım için yüksek TL’ler vermeye son! Artık faturasız hat abonelerimiz yalnızca 5 TL ile kampanyaya katılabilecek ve TL’lerini katlayarak Vodafone’lu sevdikleri ile bol bol konuşabilecekler! Daha az TL ile katılırken daha fazla hediye TL kazanma şansı Vodafone’da!

5 TL karşılığı alınan TL’ler abonenin kendi tarife fiyatlarından Vodafonelularla yapılan konuşmalarda kullanılabilecek ve 1 hafta boyunca geçerli olacak. Abonelerimiz kampanyaya istedikleri kadar katılabilirler. Her katılımda kazandıkları promosyon miktarı daha fazla olacak, böylece daha fazla katılan, daha fazla TL kazanacak.

Aboneler 5 TL karşılığında hediye TL’ler almak için her seferinde “KATLA” yazıp 1616’ya ücretsiz SMS göndererek kayıt olmalıdır. Gönderdikleri SMS’ten sonra bakiyelerinden 5 TL düşecek ve karşılığında 1 hafta geçerli olacak hediye TL miktarı hatlarına yüklenecektir.

Abonelerimiz kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini ücretsiz sorgulamak için *123#1617# yazarak arama tuşuna basabilirler.

14 Mart’a kadar devam etmiş olan Katla Kazan Kampanyası sonlanmış olup, Yeni Katla Kazan Kampanyası bitenden farklı olarak katılım artık 10 TL yerine 5 TL ile gerçekleşecek, hediye TL’ler yalnızca yurtiçine yapılan şebeke içi görüşmelerde kullanılabilecektir. Kampanya ile ilgili diğer tüm detaylar önceki kampanya ile aynı şekildedir.


ESASLAR:

• Ön ödemeli aboneler 15 Mart – 30 Nisan 2011 arası bakiyelerinden alınan her 5 TL karşılığında hediye TL’ler kazanacaklardır. Hediye TL’ler yalnızca yurtiçi Vodafonlularla ses amaçlı kullanılır.

• Başlayacak olan yeni Katla Kazan Kampanyası, 14 Mart’a kadar devam etmiş Katla Kazan Kampanyası’ndan bağımsızdır, önceki kampanyaya katılmış olan abonelerin katılımları bu kampanyada geçerli olmayacak, 15 Mart’tan itibaren 1616’ya SMS göndermeleri durumunda ilk katılım sayılarak 5 TL karşılığında 50 TL kazanacaklardır.

• Hediye TL miktarını harcama, hesaptan 5 TL düşüldükten 1 hafta sonrasında saat 23:59’da sona ermektedir. 1 hafta sonrasında kullanmayan TL’ler silinecektir.

• Abonelerin, kampanyaya belirtilen tarih aralığında katılım sıklığına ilişkin herhangi bir kısıtları bulunmamaktadır. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.

• Ön ödemeli aboneler, belirtilen tarih aralığında “KATLA” yazarak 1616’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olabilirler. Aboneler 5 TL’lik her katılım için ayrı ayrı kayıt olmak zorundadır. Örneğin 4 defa kayıt olan bir abone, toplam 20 TL karşılığında, ilk 5 TL karşılığında 50 TL, ikinci 5 TL karşılığında 100 TL, üçüncü 5 TL karşılığında 150 TL, dördüncü 5 TL karşılığında 200 TL kazanır.

• Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi Vodafone yönüne yapılan ses çağrılarını içerir. Data kullanımları, SMS kullanımları, roaming , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları, WAP, diğer operatörlere doğru yapılan görüşmeler dahil değildir.

• Hediye kazanılan 1 haftalık dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta) veya devir yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir. Böyle bir durumda abone kampanyaya ancak tekrar kayıt olarak baştan başlayabilirler.

• Ön ödemeli hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri hediye TL bakiyelerini sorgulamak için *123#1617# yazarak arama tuşuna basabilirler. Bakiye sorgulama ücretsizdir.

• Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL / dakikalar transfer edilemez.

• Kampanya kazanma süresinde her tarifenin kendi TL ve dakika atış periyodu geçerli olacaktır.

• Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL’lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri 1 hafta süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL’ler “Ön Ödemeli Abonelerin Bakiye İadesi” kapsamında iade edilemez.

Vodafone 5 TL Katla Kazan Kampanyası (5 TL’ye 50 TL – 100 TL – 150 TL – 200 TL Kazanma İmkanı)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir