Vodafone 547 Akıllı Cihaz Kampanyası

Vodafone firması ayda 1 TL ödeme ile Vodafone 840 satışlarından memnun kalınca bu sefer Ağustos ayı için bir kampanya hazırlığı içerisine girdi.

Vodafone bu sefer 5800’a benzerliği ile dikkat çeken Vodafone 547 Modelini iyasaya 1 TL ücret ile sunuyor. Vodafone 840 Kampanyasına ekleme yada çıkarma yapmadan aynen Vodafone 547 modeli içinde geçerli kılan firma yakın dönemde ürünleri mağazalara göndermiş olacak.

Vodafone 840 Cep Telefonu Paketi Ultra Mini (36 TL)

Sabit Ücret 36 TL
Her Yöne Görüşme Süresi 150 Dk
Her Yöne Ücretsiz SMS 50 SMS
Her Yöne Ücretsiz MMS 50 MMS
Ücretsiz Data Kullanımı Cepnet (Sınırsız)
Ücretsiz Dakika Aşım Ücreti 30 Kr.
Ücretsiz SMS Aşım Ücreti 30 Kr.
Ücretsiz MMS Aşım Ücreti 46 Kr.

Vodafone 840 Cep Telefonu Paketi Mini (56 TL)

Sabit Ücret 56 TL
Her Yöne Görüşme Süresi 400 Dk
Her Yöne Ücretsiz SMS 150 SMS
Her Yöne Ücretsiz MMS 150 MMS
Ücretsiz Data Kullanımı Cepnet (Sınırsız)
Ücretsiz Dakika Aşım Ücreti 30 Kr.
Ücretsiz SMS Aşım Ücreti 30 Kr.
Ücretsiz MMS Aşım Ücreti 46 Kr.

Vodafone 840 Cep Telefonu Paketi Midi (76 TL)

Sabit Ücret 76 TL
Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Her Yöne Ücretsiz SMS 250 SMS
Her Yöne Ücretsiz MMS 250 MMS
Ücretsiz Data Kullanımı Cepnet (Sınırsız)
Ücretsiz Dakika Aşım Ücreti 30 Kr.
Ücretsiz SMS Aşım Ücreti 30 Kr.
Ücretsiz MMS Aşım Ücreti 46 Kr.

Üstteki paketlere +1 TL Cihaz Ücreti Eklenmiştir.


Vodafone Markalı Cihaz Kampanyası Esasları:

 • Kampanya bireysel ve kurumsal aboneler için geçerlidir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS, MMS’ler ve data kullanımları üçüncü şahıslara transfer edilemez, kullanılmayan dakika, SMS,MMS ve data kullanımı bir sonraki aya devretmez.
 • Dakika ve SMS limitlerinin doldurulması durumunda 30 Kr/dakika ve 30 Kr/SMS’ten, MMS limitinin doldurulması durumunda 46 Kr/MMS’ten ücretlendirilir.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Uluslararası her türlü kullanımlar için roaming ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece anlaşmalı bankaların kredi kartı sahipleri yararlanabilecektir ve kampanya kapsamında abonelik sadece bu bankaların kredi kartı ile yapılabilecektir.
 • Kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 50 adet abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilirler, fakat bir bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Taahhütname süresi boyunca aboneler kampanya kapsamında tabi olduğum paketi değiştirmeyecek olup, ve bu paketin üzerine başka bir ses tarifesi alamayacaklardır. Aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süresi bitmiş olsa dahi, kampanya kapsamında tercih edilen paket kullanılmaya devam edecektir.
 • Kampanya kapsamında yer alan hediye dakikalar, abone aktivasyonu yapıldığı andan itibaren veya mevcut aboneler için pakete geçiş tarihi ile başlayacaktır. Pakete giriş tarihine kadar abone eski tarifesi üzerinden ücretlenir. Halihazırda herhangi bir data opsiyon kullanıcısı olan abonelerin kampanya kapsamında yer alan data data opsiyonunu bir sonraki fatura dönem itibari ile kullanmaya başlayacak olup, diğer kullanım hakları (ses, SMS, MMS) yukarıda belirtilen koşullara göre başlayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yer alan tarife paketine ilişkin olarak aşağıdaki esaslar geçerlidir:
 • Abonenin ilk faturasında aylık toplu süre ücreti ve dakikalar; SMS’ler, MMS’ler ve Data kullanımı (cihaz taksit bedeli hariç) aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
 • Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.
 • Bu tarifede Konferans görüşme servisi kullanılamaz. Toplu süre ücreti abonenin faturalarında ilgili fatura döneminde tahsil edilir.
 • Sabit telefon aramaları sadece yurtiçi ev iş sesli aramalarını kapsamaktadır. Özel servis numaraları ve Kıbrıs aramaları kapsam dışındadır. (0392) Kıbrıs aramaları ayrıca ücretlendirilir.(KDV ve ÖİV dahil 78,8 kr)
 • Abonelere sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez.
 • FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Bu paketlerden sadece Vodafone Markalı Cihaz kampanyasına katılan aboneler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen aylık CepNet data paketine ilişkin olarak aşağıdaki esaslar geçerlidir:
 • Herhangi bir data aboneliği bulunmayan abonelerimiz veya hali hazırda standart paket kullanan abonelerimiz 3G aboneliklerini baslatmaları durumunda faydalanabileceklerdir. Aboneliğini 3G’ye açtırmayan aboneler mevcut data altyapısını (2G/edge) aynı fiyat ile kullanacaklardır.
 • Aboneler bu tarifeyi 3G networkunde kullanmaları durumunda 7.2 mbps ye kadar hız ile hizmet verilir.
 • İlgili pakette 7.2 Mbps hız için adil kullanım miktarı 100 MB’tır.
 • Adil kullanım miktarına ulaşılması durumunda kullanım dönemi sonuna kadar aboneler 96 kbps’ye kadar olan hız ile faydalanabilirler.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.
 • İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya paket ücreti (aylık cihaz taksit bedeli hariç olmak üzere) pakete geçiş tarihi ile ilgili fatura kesim tarihi arasında kalan gün sayısı ile orantılı olarak hesaplanarak fatura edilecektir.
 • · Kampanya kapsamında yer alan cihazlara ait cihaz taksit bedeli tüm vergiler dahil 1 TL’dir.
 • Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve/veya son 6 aydır kısıtlı/dondurulmuş statüsüne girmemiş olan aboneler kampanyaya kredi kartsız olarak girebileceklerdir.
 • · Son 1 ay içerisinde MNP ile gelen ve rakip operatördeki son faturası tüm vergiler dahil 35 TL ve üzeri olan bireysel ve/veya kurumsal aboneler de kampanyaya kredi kartsız olarak girebileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri’nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan abonelere ilk 12 ay için 15 TL değerinde kredi kartından çekim işlemi yapılacak olup, bu tutar abonelerin faturalarına avans kalemi olarak yansıyacaktır. Geri kalan 6 ay için ise; abonelerin faturalarına herhangi bir avans kalemi yansıtılmayacaktır. Belirtilen bedeli anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir. Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir. Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca seçilen paket bedeli dahildir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca seçilen paket bedeli dahildir.
 • Abonenin, Vodafone Tip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen abonelik tarafından tek taraflı olarak kampanya kapsamında imzalanan taahhütname yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattımın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi, tabi olduğu kampanya paketini değiştirmesi durumunda cezai şart aşağıdaki gibi hesaplaması aşağıdaki gibi olacaktır:

(Cihazın son kullanıcı fiyatı / 18 ) X Kalan ay sayısı olarak hesaplanacaktır.

 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Vodafone 547 Telefon Özellikleri

Genel Şebeke GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Üretim Tarihi 2010 Nisan
Durum Kullanılabilir.
Ekran Ekran TFT Ekran 256K Dokunmatik
Boyut 240 x 400 pixels, 2.8 inches 240 x 400 piksel, 2.8 inç
Ses Uyarı Titreşim – MP3 Müzik Tonları
Hoparlör Evet
Hafıza Telefon Rehberi Evet, Resimli Kayıt Tutabilme
Arama kaydı Evet
Kart slotu microSD,
Veri GPRS Sınıf 10 (4 +1 / 3 +2 yuva), 32-48 kbps
EDGE Sınıf 10, 236.8 kbps
3G Yok
WLAN Yok
Bluetooth Evet v2.0
Kızılötesi portu Hayır.
USB Evet
Kamera Birincil Kamera 2 MP, 1600×1200 piksel
Video Çekebilme Evet
Ikincil Kamera Yok
Özellikler Mesajlar SMS, MMS, Email
Tarayıcılar WAP 2.0/xHTML (Opera Mini)
Radyo RDS ile Stereo FM radyo
Oyunlar Evet
Renkler Siyah, Beyaz, Kırmızı
GPS Yok
Java Evet, MIDP 2.0
– MP3/AAC oynatıcı

– MP4/H.264 oyuncu

– Organizer

– Sesli notlar

– T9

– Standart Batarya, Li-Ion

Bu yazı Kazanc Rehberi ve Cep Avantaj sitelerinde aynı anda yayınlanmaktadır

Vodafone 547 Akıllı Cihaz Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir