Vodafone Abonelerine Nokia 701 Cep Telefonu Ayda Sadece 15 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Vodafone aboneleri seçtikleri tarifelere ek olarak ayda sadece 15 TL’den başlayan ödemelerle Nokia 701 cep telefonuna hemen sahip olabilirler. Kampanya kapsamında 12 aylık sözleşme imzalayarak sahip olabileceğiniz cihaz size 24 ayda 15 TL den toplamda 360 TL gibi bir fiyata gelmiş olacak.

28 Şubat 2012 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada kullanıcılara verilecek olan Nokia 701 model cep telefonlarında Sim Kilit bulunmamaktadır. Bu sayede her hatta kullanıma açık ürünlerdir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Faturalı Hat abonesi olup son 8 ayda kısıtlamaya girmemiş ve toplamda 350 TL üzeri fatura ödemeiş olmanız şartı aranmaktadır. Bu şartı taşımayan aboneler ilk 12 aylık bölümü kredi kartlarından ödemek koşulu ile telefona sahip olabilirler.

Kampanya kapsamında telefon alabilecek tarifeler ve ödenecek olan miktarlar şu şekildedir..

Tarife İsmi Sabit Ücret  Cihaz Ücreti  Toplam Fatura
Cep Avantaj Midi  39 TL  35 TL  74 TL
Cep Avantaj Vodafone  39 TL  35 TL  74 TL
Cep Avantaj Her Yöne  55 TL  30 TL  85 TL
Cep Avantaj Her Yöne Extra  59 TL  30 TL  89 TL
Red Mini  79 TL  25 TL  104 TL
Red  99 TL  20 TL  119 TL
Red +  149 TL  15 TL  164 TL
Cepavantaj.com

 

Katılım Koşulları:

 • Vodafone Nokia 701 Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş abonenin isteğine bağlı olarak anlık/ileri tarihli olarak yapılabilir, ancak kampanyaya giriş anlık olacaktır.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasında yararlanamazlar.)
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanyadan yabancı uyruklu aboneler yararlanamaz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Ücretlendirme

 • Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafone’lularla tarifelerinden birini aylık 35TL ek ödemesi ile, Cep Avantaj HerYöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra tarifelerinden birini aylık 30 TL ek ödemesi ile veya Red Mini tarifesini aylık 25TL ek ödemesi ile, Red tarifesini aylık 20TL ek ödemesi ile, Red+ tarifesini aylık 15TL ek ödemesi ile beraber 24 ay boyunca kullanmayı taahhüt eden aboneler Nokia 701 model cihaza sahip olabilecektir.
 • Kampanya kapsamında 3G otomatik olarak açılmamaktadır. Abonelerin 3G kullanımlarını kendileri otomatik olarak açtırmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli ve taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Abonelerin taahhüt ettikleri süre boyunca seçmiş olduğu tarifesini kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki tarifeler arasında da geçiş yapılamamaktadır.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların son kullanı fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ve kampanya süresince verilen toplam indirim bedellerinin eklenmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Kampanya kapsamında verilen indirim bedel toplamı ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X tarifeden verilecek olan indirim bedelidir. Nokia 701 cihazın son kullanıcı bedeli tüm vergiler dahil 900 TL’dir.

Diğer:

 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Nokia 701 cihazlarında sim kilidi bulunmamaktadır.
 • Kampanya bitiş tarihi 28 Şubat 2012’dir.
 • Cihaz kampanyasız satışlara da açıktır.

 

Vodafone Abonelerine Nokia 701 Cep Telefonu Ayda Sadece 15 TL’den Başlayan Fiyatlarla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir