Vodafone Alcatel One Touch İdol 2

Vodafon sunduğu A.C.A.İ.P akıllı telefonlardan birisi olan yeni Alcatel One Touch İdol 2 telefon ile avantajlı fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda içerisinde internet olmayan tarifelerde, paket tutarını aşmayan Net Avantaj 250 MB’lık Süper İnternet paketi 2 ay boyunca Vodafone’den sizlere hediye.

İnce ve zarif metal tasarımıyla şık ve kullanışlı bir akıllı telefon sunan vodafone görselliği ön planda tutmaktadır. 5 inç büyüklüğündeki ekranı ile Alcatel One Touch İdol 2 canlı IPS ekranı ve geliştirilmiş Colorboost teknolojisi ile canlı ve gerçeğe yakın çekimler yapmanızı sağlıyor.

Hd ses özelliği ile kaliteli müzik dinleyebileceksiniz ve güzel anlara güzel müziklerle imza atacaksınız. 8 MP kamerası ve mükemmel çekim modlarıyla inanılmaz fotoğraflar çekmenizi sağlayan Alcatel One Touch akıllı telefonunuzu yanınızdan ayıramayacaksınız. Ayrıca ekranı büyütmek ve küçültmek için birçok parmağınızı değil sadece tek parmağınızı kullanarak kolaylıkla yapabileceksiniz.

Vodafone Alcatel One Touch İdol 2
Vodafone Alcatel One Touch İdol 2

Telefonunuzdan büyük ekran TV’ye kablosuz Wİ-Fİ yoluyla bağlanarak fotoğraf ve videolarınızı tüm ailenizle izleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca Android 4.2 Jelly Bean İşletim Sistemine sahip ve İşlemci Hızı 1.3 Ghz Dört Çekirdek olan Alcatel One Touch hızı ve çabuk ulaşımı size sunuyor.

Akıllı telefonların avantajlısına sahip olmak istiyorsanız Vodafone’un ayrıcalıklardan yararlanmak için Vodafone şubelerine gidebilirsiniz. Kampanyadaki telefon stoklarla sınırlıdır ve sadece bireysel müşteriler için geçerlidir.  Vodafone’un tüm tarifeleri için düzenlenmiş ayrı ayrı ek ödeme fırsatlarına bakarak size uygun tarife ve ödeme planını seçerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vodafone Alcatel One Touch İdol 2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir