Vodafone Anneler Günü Cihaz Kampanyası (2016)

Vodafone Anneler Günü Kampanyası kapsamında Tek Faturalı Hat ile 2 Akıllı Telefon Alabilme imkânı sunulmuş durumda.

Anneler Gününe Özel Kampanya kapsamında dileyen kullanıcılar tek hat üzerinden Huawei GR5, Huawei P8lite, HTC Desire 828, General Mobile Android One 4G veya Samsung Galaxy J3 modellerinden 2 tanesini Sözleşmeli Olarak alabilecekler.

Vodafone Anneler Günü Kampanyası 2016 Mayıs ayına özel olup 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Vodafone Aboneleri ya da Vodafone’a Taşınacak Aboneler kampanyadan yararlanabilecekler.

 

Huawei GR5
Huawei GR5

 

Anneler Günü Vodafone Cihaz Kampanyası Ücretleri

Vodafone Anneler Günü Kampanyası kapsamında hangi paketlerde hangi cihazları aldığınızda ne kadar aylık ödeme yapacağınızı gösteren tablo aşağıdaki gibidir.

Üstüne tıklayarak daha büyük olarak görebilir ve daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Vodafone Anneler Günü Cihaz Kampanyası
Vodafone Anneler Günü Cihaz Kampanyası

 

Vodafone Anneler Günü Cihaz Kampanyası Detayları

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında, 24 ay veya 36 ay süresince 4.5G Red (S, M, L) ; 24 ay süresince 4.5G Red XS, İnternetli Esnaf (S, M, L) Faturalı Esnek (S, M, L) Kamu Akıl Küpü(3GB, 4GB) Tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir tarife ve her bir cihaz için ayrı ayrı belirlenmiş, aylık ek ödemeler karşılığında kampanya kapsamında sunulan telefonların sahibi olabileceklerdir.
 • Kampanya, 31.05.2016’ ya kadar geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. 4.5G teknolojisi, IMT-Advanced teknolojisidir ve uyumlu SIM kartlarla ve cihazlarla faydalanılabilir. Vodafone’un kampanyada değişiklik hakkı saklıdır. Kampanya kapsamında müşterilere sunulan cihazlar; Huawei GR5, HTC Desire 828, General Mobile Android One, Samsung Galaxy J3’tür. Geçerli tarifeler, detaylı ek ödemeler yukarıdaki tabloda belirtilmiştir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden, ön ödeme alternatiflerinden ya da abonelik yaşınız Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Vodafone Cep Merkezlerine başvurabilirsiniz.
 • Kampanya için başvurduğunuz Vodafone faturalı hattınız son 90 gün içerisinde açıldıysa, Kredi Kayıt Bürosu sorgusu ve Vodafone verilerinize göre atanacak limit puanınıza göre ya da banka kredili tekliflerimiz üzerinden kontratlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Vodafone Cep merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • İlgili kampanya bireysel aboneler için geçerlidir.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır, tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dâhil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
 • Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirli bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Detayları için Vodafone Cep Merkezine başvurmak gerekmektedir. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hak ettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (2 GSM numarası ile) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır. Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Cihaz kampanyasına gelen abonelerden otomatik olarak 4.5G servis talebi alınacaktır. Alınan talepler sisteme kaydedilecek ve talep alındığına dair bilgilendirme SMS’i abonelere gönderilecektir. Belirtilen aboneler, 1 Nisan 2016’dan itibaren aktifleştirilecek 4.5G hizmetinden yararlanmak için izin vermiş sayılacaklardır. Aboneler 4.5G servisi için yaptıkları talepleri iptal edebilecektir.
 • Kampanya şartlarında değişiklik hakkı saklıdır
 • Kampanya sonlanma tarihi 31.05.2016’tir.

Vodafone Anneler Günü Cihaz Kampanyası (2016)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum

 1. J7 core ınstagram whatsapp goruntulu konuşurken ses gitmiyor

  Cevapla
 2. 31 Aralık 2017, 15:37

  Samsung j7 telefonum sık sık kullanım esnasında dönüyor ve ardından kapanıyor bataryayı söküp takmadan açılmıyor telefonunu kullanmaya korkuyorum her an kapanacak diye sebebi ne olabilir fabrika ayarlarını yükledik yine devam ediyor hafıza dolu değil hiç oyun yüklemedim bu konuda yardımlarınızı rica ederim şimdiden teşekkürler

  Cevapla
  • Fabrika Ayarlarına döndürme değilde Hard Reset işlemini deneyin bir kezde.Düzelme olmazsa servisle görüşün.

   Cevapla
 3. Merhaba 2015 j7 telefonun aydınlatması kısılınca titreme ve sarı çizgi cizgi erken geliyor nedeni ne olabilir

  Cevapla
 4. Merhaba. Telefonum J7 prime 2017. Kamera flaş olmadan çok iyi fakat 1 haftadır flaş ile resim çekildiğimde sadece simsiyah bir resim oluşuyor. Bunun sebebi ne olabilir şimdiden teşekkğr ediyorum.

  Cevapla
  • Cihazın sensörü flaş karşısında saçmalıyor olabilir.
   Kamera ayarlarını sıfırlayıp yeniden dener misiniz.
   Düzelmezse servise götürün. Ancak öncesinde bir ihtimal Cihazdaki verileri yedekleyin, Google hesabını kaldırın ve cihaza Hard Format Atın. Belki düzelir.

   Cevapla
 5. Ben samsung j7aldım 3kere garantıye verdim ses kaydı göndermiyor görüntülü konusamıyorum bir kişiyi arıcam aramıyor hemen arama sonlandırıldı diyor cok pişman oldum telefondan yana sansım yok suan garntide yine daha almicam yenisini isticem olmaz derslersede tüketici haklarına başvurcam okadr para ver sıfır bqz isttasyonları cekmiyormus bazen o yuzden konusamıyormusum bahane hazır herhalde baz istasyonu bana calışmıyor sadece demekki aynı binadaki arkadaşlara calısıyor beni es geviyot bukadr sacma bahane görmedim

  Cevapla