Vodafone avantajlarıyla Xperia Z2

Vodafone’un yeni başlattığı başka bir akıllı telefon kampanyası daha. Sony Xperia Z2, Vodafone Red tarifelerine ek olarak ayda sadece 40 TL’den başlayan ek fiyatlar ile Vodafone Red avantajıyla sizlere sunuluyor. Ekran boyutu oldukça geniş olan Xperia Z2 size TV ekran görüntüsü sunuyor. Sizi Live Colour LED teknolojisi ile daha canlı ve renkli mükemmel bir ekran görüntüsüyle buluşturuyor. Ayrıca büyük ve yüksek çözünürlüklü 5.2″ Full HD TRILUMINO ekranıyla inç başına 423 piksellik piksel yoğunluğu ile çok fazla net ve capcanlı renklerle fotoğraf ve video kalitesi sunar.

1/2,3 inç 20,7 MP Exmor RS görüntü sensörü, G lensi ve cep telefonu için akıllı BIONZ görüntü işleme motoruyla 4K video çekimini sunar. Bu özellikleriyle diğer telefonlara oranla bir telefonda olması gerekenden fazlasını sizinle buluşturur. Kompakt dijital bir kameradan daha fazla kaliteli görüntü ve yüksek çözünürlükle mükemmel fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Xperia Z2
Xperia Z2

Sony Xperia Z2 Qualcomm Snapdragon 801 işlemciye ve dört çekirdekli işlemci hızına sahip son zamanların en başarılı telefonlarından biri. En önemli özelliklerinden birisi de Pil STAMINA Modu. Akıllı telefonların en çok sıkıntı yaratan özelliği şarjlarının kısa sürede bitmesidir. Sony’nin yeni geliştirdiği Pil STAMINA modu ile android telefonlarında arka planda açık kalan uygulamaları kullanmadığınızı anlayarak kendiliğinden kapatır. Bu özellik telefonun arka plan uygulamalarını kapatarak boşu boşuna şarjını tüketmesini engeller.

Vodafone Red tarifesiyle Vodafone’un sunduğu avantajlarla bu harika akıllı telefona tarifenize ek uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için en yakın vodafone merkezlerine gitmenizi öneririz.

Vodafone avantajlarıyla Xperia Z2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir