Vodafone Cep Aran Kampanyası Kazandırmaya Devam Ediyor

Vodafone firması Cep Aran Kampanyasını 3 Ocak 2011 tarihinden itibaren yeniledi.

Yeni kampanya kapsamında Diğer Operatörlerden gelen 10 Dakikalık Arama sonrasında aboneye 50 Kuruş bakiye eklenecektir. Yeni kampanyada eskisi gibi 1 TL olunca yükleme yapılmayacak, kazanılan bakiye anında hesaba eklenecektir.

Eski Cep Aran aboneleri 3 dakika aranma için 20 Kuruş kazanırken, kazandıkları bakiyenin hesaplarına gelmesi için 1 TL bakiye sınırını aşmaları gerekiyordu. Yeni sistemde bu kaldırıldı ve 10 Dakika Aran 50 Kuruş Kazan sistemine geçildi. Bakiyelerde anında yüklenmeye başlandı.

Kazanmaya başlamak için abonelerimizin yapması gereken tek şey, ABONE yazıp, 7506’ya ücretsiz SMS göndermek ya da 7506’yı ücretsiz olarak arayıp kayıt olmak.

Kazandıkları hediye lira miktarını öğrenmek için BAKIYE yazıp, 7506’ya ücretsiz SMS gönderebilir ya da 7506’yı ücretsiz arayabilirler.

Kampanyada yapılan bu değişiklik, 03.01.2011 tarihinde mevcut abonelere aşağıdaki SMS metni ile bildirilecektir :

“CEPARANLA ARTIK DIGER YONLERDEN 10DK ARANDIKCA ANINDA 50KR KAZANABILIR,KAZANDIGINIZI 1AY BOYUNCA YURTICI(OZEL SERVIS HARIC)HERYONE ARAMALARDA KULLANABILIRSINIZ”

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 03.01.2011 – 31.12.2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Vodafone Cep Aran kampanyasına kayıtlı aboneler, diğer GSM operatörlerinden (yurt içi) ve sabit hatlardan aldıkları her 10 dakikalık çağrı karşılığında 50 Kuruş kazanmaktadır.
 • Diğer yönlerden alınan çağrı miktarı toplamda 10 dakikaya ulaştığında kazandıkları cep lira miktarı olan 50 Kuruş, abonelerin hesaplarına otomatik olarak yüklenecektir.
 • 30 gün boyunca 10 dakikaya tamamlanmayan çağrılar karşılığında cep lira kazanılamayacaktır.
 • Vodafone Cep Aran Kampanyası’ndan kalan liralar *123#4# tuşlayıp arama tuşuna basarak öğrenilebilmektedir.
 • Kazanılan liralar 30 gün boyunca kullanılabilecek, kullanılmayan liralar ise diğer periyoda devretmeyip geçerliliğini yitirecektir.
 • Kazanılan hediye liralar yurtdışı ve özel servisler hariç, abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden, yurtiçi her yöne aramalarda kullanılabilecektir. SMS ve WAP gibi servislerde kullanılamayacaktır.
 • Abonelerin tüm bu işlemleri yapabilmeleri için hatlarının “Aktif” durumda olması gerekmektedir. Hattın iptali durumunda promosyon silinecektir.
 • Kazanılan promosyon liralar transfer edilemeyecektir.
 • Kampanyaya sadece diğer abonelerden alınan çağrılar dahildir, anonslar ve sesli mesajlar dahil değildir.
 • Kampanyadan kazanılan liralar,  Vodafone’da indirimli/ücretsiz konuşma şartlarını yerine getirmez, Hediye lira veya SMS kazandırmaz, Aktif kullanım ve bekleme sürelerini değiştirmez.
 • Cep Aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak promosyon kazanılması durumunda abonelik iptal edilecektir.
 • Aboneler kazandıkları promosyon miktarını mesaj metnine “HEDIYE” yazıp 7506’ya ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da 7506’yı ücretsiz arayıp ilgili menüyü tuşlayıp öğrenebilirler.
 • 20 TL altında yükleme yapmış olan aboneler en fazla 6 TL hediye kazanabilmektedirler. 20 TL ve üzeri yükleme yapmış aboneler ise en fazla 20 TL hediye kazanabilmektedirler.
 • Cep Aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak promosyon kazanılması durumunda abonelik iptal edilmektedir. Ayrıca ücretsiz lira kazanmak amacıyla hattına doğru arama yapmaya zorlayacak olan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunmalıdır.
 • Diğer yönlerden alınan 3 dakikalık arama karşılığında kazanılan 20 kuruş hediye cep lira koşulu 03.01.2011 tarihi itibariyle diğer yönlerden alınan 10 dakikalık arama karşılığında 50 kuruş cep lira kazanma şeklinde değiştirilmiştir.

Vodafone Cep Aran Kampanyası Kazandırmaya Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. Ceparan aboneliğimi iptal etmek istiyorum ama olmuyor

 2. benimki niye artık gelmiyor 10 dk boyunca arkadaşım konuşuyor hala gelmiyor bide onunki avea ona sordum

  Cevapla