Vodafone Cep Avantaj Mini Heryöne + (20 TL 250 DK Heryöne)

Vodafone Cep Avantaj Mini Heryöne +  Tarifesi ile 20 TL ödeme yaparak 250 Dakika Her Yöne görüşme yapabilirsiniz.

Ayrıca kampanya kapsamında hattını Ön Ödemeli’den yada Diğer Operatörlerden taşıyan abonelere ilk 4 ay 150 DK Heryöne görüşme hediye ediliyor. Bu sayede görüşmeleriniz ilk 4 ay 400 DK şeklinde düzenlenmiş oluyor.

Tarifeye Vodafone Shop‘lardan, Vodafone.com.tr adresinden, 444 0 542 Müşteri Hizmetlerinden veya kısa mesajla “sifre AVANTAJ20” yazarak 7048‘e göndererek geçebilirsiniz…

Tarife kapsamında verilen 250 DK ile yurtdışını  arayabiliyorsunuz ÜCRETSİZ olarak.

Tarife Ücretlendirme Tablosu

Tarife Vodafone Cep Avantaj Mini
Aylık sabit ücret 20 TL
Ücretsiz her yöne dk (*) 250 dk
Vodafone içi 30 kr/dk                          (250 Dk. Sonrasında)
Sabit Hatlar 30 kr/ dk                         (250 Dk. Sonrasında)
Her Yöne 30 Kr/ dk                         (250 Dk. Sonrasında)
SMS 30 Kr
Tablo www.cepavantaj.com
 • (*) Her yöne dakikalar ile yurt içi her yöne aramaların yanı sıra belirtilen ülkelerdeki Vodafone numaraları ve sabit hatlar da aranabilir.
 • (**) Her yöne hediye SMSler, yurt dışındaki Vodafone Operatörleri yönüne de kullanılabilir. Hediye SMS’ler bittikten sonra yurtiçi her yöne atılan tüm SMS’ler 30 Kr üzerinden; yurt dışı yönüne atılan tüm SMS’ler ise standart yurt dışı SMS fiyatı olan 35 Kr üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Fiyatlara tüm vergiler dâhildir.
 • Tarifelerde her yöne dakikaların aşımı durumunda yurtiçi görüşmelerin dakikası 30 kuruş olarak ücretlendirilir.
 • Özel Servis numaralarına doğru yapılan aramalar paket kapsamına dahil değildir.
 • Tarife dâhilinde sunulan dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifelerdeki toplu süre aşımında yurtdışı görüşmelerin dakikası standart yurtdışı arama tarifesinden veya abonenin dâhil olduğu yurtdışı arama seçeneklerinden ücretlendirilir. Bu durumda ilgili tarife ve seçenek ücretlendirme periyotları uygulanır.
 • Her yöne dakikaların yurt dışı aramalar için kullanılabilmesi için yurt dışındaki aranan abonenin hem VF abonesi olması, hem de Vodafone’un o ülkedeki alan kodunu (prefixini) kullanması gerekmektedir.
 • Cep Avantaj dâhilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden yapılan aramalar için geçerlidir. Yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
 • KKTC’ye doğru Türkiye’den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
 • Yurtiçinden çağrı başlatmak şartıyla yurtiçi her yöne ve tüm dünyadaki Vodafone Operatörleri yönüne sesli telefon ve görüntülü görüşme aramaları yapılabilir. (Özel servisler, faks, data, WAP kullanımı hariçtir.)
 • Aranabilecek ülkeler ve yurt dışı aramalara ilişkin detaylı bilgi için: “Yurt dışı aramalarınız için” bölümünü inceleyiniz.

Cep Avantaj Mini Heryöne + Tarife Esasları

 • Abone her ay KDV ve OİV dahil 20 TL ücret karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla 250 dk yurtiçi her yöne, belirtilen ülkelerdeki sabit hatlar ve Vodafone Operatörleri yönüne sadece sesli telefon ve görüntülü görüşme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) aramaları yapabilir.
 • 200 dk paketinin aşımında görüşmeler ücretlendirme tablosunda belirtilen dakika fiyatları üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.
 • Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
 • KKTC’ye doğru Türkiyeden başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
 • Paket kullanımı, abone aktivasyonu yapıldığı andan itibaren veya pakete geçiş tarihi ile başlayacaktır.
 • Aboneler pakete giriş tarihine kadar abone eski tarifesi üzerinden ücretlenir.
 • Abonenin ilk faturasında aylık paket ücreti ve dakikalar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
 • Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder.
 • Bu tarifede konferans görüşme servisi kullanılamaz.
 • Toplu süre ücreti abonenin faturalarında ilgili fatura döneminde tahsil edilir.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
 • Ücretlendirme periyodu 6 sn’dir. Paket aşımında; yurtdışı ilgili yönlere doğru yapılacak olan aramaların ücretlendirme periyodu, standart yurtdışı arama tarifesi veya abonenin aldığı ilgili yurtdışını arama seçeneğine göre belirlenmektedir.
 • Paketinize ait toplu sürenizin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS’i, son 48 saat içerisinde yaptığınız görüşmeleri kapsamayabilir.
 • Paket dahili ilgili yönlere doğru sunulan yurtdışını aramalarda öncelikle paket dakikaları kullanılır. Paket aşımı durumunda ilgili yönlere doğru yurtdışı görüşmeler standart yurtdışı arama tarifesi üzerinden veya abonenin aldığı ilgili yurdışı arama seçeneklerinden ücretlendirilir.

Cep Avantaj Tarifelerinde bulunan ücretsiz her yöne dakikaların yurt dışı aramalar için kullanımına yönelik olarak aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir:

 • Cep Avantaj dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden yapılan aramalar için geçerlidir. Yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
 • Yurtiçinden çağrı başlatmak şartıyla yurtiçi her yöne ve tüm dünyadaki Vodafone Operatörleri yönüne sesli telefon ve görüntülü görüşme aramaları yapabilirsiniz.. (Özel servisler, faks, data, WAP kullanımı hariçtir.)
 • Sadece Vodafone operatörleri için tanımlanmış olan ülke ve alan kodları aranabilir. Yani; yurt dışındaki aradığınız abonenin;
  – Hem ilgili ülkedeki Vodafone’un abonesi olması,
  – Hem de Vodafone’un prefixlerinden birini kullanması gerekmektedir.
 • (Mobil Numara Taşınabilirliği olan ülkelerdeki Vodafone Operatörlerine o ülkedeki diğer mobil operatörlerin alan kodlarını içeren numaralarıyla geçen numaralar arandığında söz konusu avantajdan faydalanılamayacaktır. Yani o ülkedeki diğer mobil operatörlerin prefikslerini içeren numaralarıyla geçen numaralar arandığında paket kapsamına dahil olmayacaklardır. )
 • KKTC’ye doğru Türkiye’den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
 • Cep Avantaj Tarifelerindeki her yöne dakikalar kapsamında arayabileceğiniz Vodafone Operatörleri:
  Vodafone Arnavutluk, Vodafone Avustralya, Vodafone Çek Cumhuriyeti, Vodafone Mısır, SFR Fransa, Vodafone Almanya, Vodafone Yunanistan, Vodafone Macaristan, Vodafone İrlanda, Vodafone İtalya, Vodafone Malta, Vodafone Hollanda, Vodafone Yeni Zelanda, Vodafone Portekiz, Vodafone Romanya, Vodafone İspanya, Vodafone İngiltere, Vodafone Hindistan,Vodafone Gana, Vodafone Katar ve Vodacom Güney Afrika
 • Cep Avantaj Tarifelerindeki her yöne dakikalar kapsamında sabit hat numaralarını arayabileceğiniz ülkeler:
  ABD, ABD (Alaska), ABD (Havai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adası), Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya,İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Norveç, Portekiz, Rusya, Slovak Cum, Yunanistan. Bulgaristan, Finlandiya, Lüksemburg, Macaristan, Polonya, Arnavutluk, Azerbaycan (Nahçıvan), Bosna Hersek, Cezayir, Gürcistan, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Moldova, Ozbekistan, Romanya, Sırbistan Karadağ, Suudi Arabistan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna

Tarife Güncelleme  : 15 Ekim 2010

Vodafone Cep Avantaj Mini Heryöne + (20 TL 250 DK Heryöne)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 Yorum

 1. öncelikle okadar vodafone baiine gitim brtanesi bile konuya hakim değil arkadaş BENİM URT DIŞINDA KIZ ARKADAŞIM VAR BİR TARİFE ALACAĞIM 1000 DAKİKA HERYÖNE DİYORLAR AMA ARISI YURT DIŞINDAYMIŞ 500 DAKİKA DİYORLAR ONUND YARISI YURT DIŞŞINAYMIŞ DİYE SLLIORLAR NEDİR BU YANİ TARFİLERDE YAZAB DAKİKALERIN YARISI YURT İÇİ YARISI YURT DIŞIMI YOKSA HERYÖNE YAZAN DAKİKA KADAR YURT DIŞINA DA KONUŞABİLİRMİYİM BU ARADA YURT DIŞINDAKİ HATTA TELSİMİN BÜTÜN PREFŞXLERİNE UYUOR O KONUDA SORUN YOK HEMEN CEVP VERİRSEN SEVİNİRİM

  Cevapla
 2. 19 Mayıs 2012, 17:26

  250 dk a gelıyor ya bunu nasıl iptal edıyoruz acaba

  Cevapla
 3. merhaba hattımı vodafona gecirdim aylık 20 tl karşılığı 250 dk her yone yaptm genc250 yazıp 2222 ye yollayarak. kalan dakikalarımı nasıl sorgulayabilirim?

  Cevapla
 4. Vodafone Cep Avantaj Mini Heryöne + Tarifesi ile 20 TL tarifenizdeki 250 dk limitinizin %100 kısmı kullnılmıştır diye mesaj geldi +250 dk buna dahilmi bunu hangi numaraya sms atarsam ögrenirim şimdiden teşekürler

  Cevapla
  • Tarife kapsamında kazandığınız 250 Dakika sona ermiş. Müşteri Hizmetlerini bir ayaın. Onlar baksınlar. Sistemsel bir sorun mu var yoksa sisteme sizi tanımlamamışlar mı kontrolünü yaptırın. SOnra sorun yaşanmaması için.

   Cevapla
 5. 2 Nisan 2012, 13:39

  ben 20 + 1 500 dk tarifesine geçtim bir ay önce…..
  500 dk yanı 8 saat 20 dk konuşmam gerekiyor dogrumu acaba????
  bugun cevap verebilirmisiniz???
  teşekkür ederim iyi çalışmalar.

  Cevapla
  • Bu görüşmenize bağlıdır. Sistem 6 saniyelik periyodlar ile işler. Yani 1 SN konuşmanız demek dakikalarınızdan 6 SN düşmesi demektir.
   Görüşme süreleriniz ortalama olarak verilen dakikada %5 veya %10 oynama yaptırabilir duruma göre. Çünkü yapılan tüm görüşmelerde 6 SN kullanılmayacaktır. Siz 6 saniyelik ücret ödeyip 2 saniye görüştüğünüz görüşmeleri de dikkate alarak düşünmelisiniz.

   Cevapla
 6. 21 Şubat 2012, 11:36

  ben bugün itibariyle cepavantaj Mini Her yöne +paket değişikliği 20+1 Tl.500 dakikaya geçtim ama anında bana gelen mesaj ayda her yöne 250 dk.kullanabilirsiniz geldi ben ise 500 dk.geçtim bu nasıl oluyor.

  Cevapla
  • Sistem direkt olarak tarifenin mesajını atmıştır. Sorun olmaz. İçiniz rahjat olsun diye Vodafone Müşteri Hizmetlerii arayarak pakete sizi dahil edip etmediklerini öğrenmeniz de iyi olacaktır.

   Cevapla
 7. 8 Şubat 2012, 23:44

  ben ocak 22 snde vodafoneye gectım tarıfemı 20 tl karsılıgınde 500 dk yaparız dedıler fakat bena msj geldı mını tarıfenızden 202 dakıkanızın yuzde seksenını m kullandınız dıye bı msj geldı ben hıc bısy anlamadım .ben mını tarıfeye gecmedımkı .ben 500 dakıkası olan tarıfeye gectım benı aydınlatrsanız sevınırım

  Cevapla
 8. 20 tl karşılığında 250 dakika veriyor bana onu nasıl iptal ede bilirim cevap verirseniz teşekkür ederim

  Cevapla
 9. ben 23 ocakta vodafona gectım 20 tl her yone 500 dakıka bana 10 gun sonra bır mesaj geldı şoyle yazıyor cep avantaj mını heryone + ile 250 dakıka ben hıc bır şey anlamadım acaba ben şimdı 250 dakıkamı konuşabılırım yoksa bana bır yıl sonra telefonmu verecekler BU KONUDA BENI AYDINLATIRMISIN CEVAP BEKLIYORUN TŞKRLER

  Cevapla
  • İlk geçtiğiniz ay içerisinde iseniz size Fatura Kesim tarihinize kadar kalan süreç için görüşme verir.
   Örnek vereyim hemen.

   Eğer geçişinizin tamamlandığı gün fatura kesim tarihine 30 gün varsa size 500 DK görüşme verir ve tarifenin tam ücretini alır.
   Eğer geçişinizin tamamlandığı günü fatura kesim tarihine 15 gün varsa size 250 DK görüşme verir ve tarife ücretinin yarısını tahsil eder.

   Anlayacağınız ilk ay görüşme süreniz fatura kesim tarihine kadar kalan güne göre ölçülen süredir. Ödeyeceğiniz ücrette ilk ay ona göre düşük gelecektir. 2. aydan itibaren hem ücret hem de dakikalar stabil hale geçecektir.

 10. ben vodafone 20lıraya 250 dakıka kampanyasındayım bi msj paketi yapabılırmıyım cvbınız ıcın tesekkurler

  Cevapla
 11. ben vodafone 20lıraya 250 dakıka kampanyasındayım bi msj paketi yapabılırmıyım

  Cevapla