Vodafone devreden yaz fırsatı kampanyası

Vodafone’dan yepyeni yaza özel güzel bir kampanya daha sizlerle. Vodafone’a yeni geçenler ve Vodafone Faturasızdan Faturalıya Geçenler için faydalanabilecekleri avantajlı bir kampanya. Devreden tarife ile ay sonunda kullanmadığınız dakikalar sizden geri alınmaz bir sonraki aya kullanabilmeniz için devreder.

Kampanya ücretlendirmesi 12 ay boyunca aylık sadece 25TL’ye her yöne kullanabileceğiniz 1500 dakika verilmektedir. Ay boyunca 1500 dakika konuşabilirsiniz konuşamadığınız dakikalarınız ise sonraki aya devretmektedir.

Devreden yaz fırsatından yararlanabilmek için “YAZFIRSATI” yazıp 7000’e göndererek, en yakın Vodafone Cep Merkezi‘ne giderek ya da Müşteri Hizmetlerine Vodafone hatlarınızdan 542 ‘yi diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’yi arayarak ulaşabilirsiniz ve kampanyayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone devreden yaz fırsatı kampanyası
Vodafone devreden yaz fırsatı kampanyası

Devreden yaz fırsatı kampanyasından yararlanan aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, tarife ücreti üzerinden 12 ay boyunca 20 TL indirim alacaklar ve Devreden Yaz Tarifesi’ne ek olarak her ayda yurtiçi her yöne 500 dakika kazanabileceklerdir. Bu 500 dakika harcanmadığı takdirde bir sonraki aya devredilmez.

Kampanyayı kullanan aboneler dönem içerisinde kampanyayı kullanmaktan vazgeçtikleri takdirde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını devrettiklerinde ya da dondurduklarında, geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını da kaybetmiş olacaklardır. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılmış olacaktır. Bu bedel taahhütname yapılırken söylenen bedele göre değerlendirilecektir. Bir müşteri yalnızca maksimum 3 hattı ile devreden kampanya paketinden yararlanabilir.

Vodafone devreden yaz fırsatı kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir